4/5/01

אולי הגיע הזמן לומר את האמת בקשר לכל המהפכה המינית שלא הייתה

אין כל ספק שצריך להגיע לסדר חברתי ומשפחתי חדש שינסה להחזיר קצת הרמוניה, ושלום בית בין גברים לנשים, ויציל הרבה משפחות מקריסה וגירושין, כי לשקר אין רגלים ואין ידיים והוא גם לא מסוגל ליצר אורגזמות וצרכים מיניים.

בדרינו הושקעו מאמצים אדירים מצד החוקרים וכל מערכת הרפואה בארץ ובעולם. כולם יחד ניסו לספק את הדרישות של הפמיניזם החדש שדרש מהפכה מינית.

מהפכה מינית שלא הייתה ולא נבראה מכיוון שאם גבר ממוצע יכול לקיים יחסי מין עד מעל לגיל 70 ליהנות מ- 4000 אורגזמות בריאות בממוצע בכל חייו המיניים, ומצרכים מיניים בריאים.

איך ניתן להשוות את הצרכים המיניים של הגבר לאישה, וכיצד אפשר להתחיל את ההשוואות?

גם המהפכה המינית לא יכולה לשנות את המבנה הביולוגי השונה כל כך בין גברים לנשים אם כן למה ניסו לטעת תקוות מיניות כאלה גדולות בנשים האומללות שמתהלכות בכזאת הרגשת תסכול ואכזבה ולא מבינות מה לא תקין אצלהן.

כל העולם זועק סקס סקס סקס מכל פרסומת מכל סרט טלוויזיה או קולנוע מהמגזינים יושבים להם פרשנים בתכניות טלוויזיה רדיו עיתונות וכולם רק על סקס מדברים.

רק אצל האישה המסכנה כלום לא קורה, אין ניצוצות, אין ברקים ומאומה, פשוט מאומה לא קורה.


נשים משקיעות כל כך הרבה בטיפוח הגוף והפנים, הן מקשיבות לכל תכניות הייעוץ שבאות לעזור להן ועם כל הייעוץ כלום לא קורה.

כך מתפתחת לה הרגשת הנכות המינית במוח ובנפש פנימה.

אם זה קורה אצל כולם ואצלי זה לא קורה, כנראה שמשהו לא בסדר אצלי. איבר מסוים או כמה איברים לא מתפקדים כראוי ולזה קוראים בעברית נכות.

צריך לשבת ברצינות ולהעריך באופן מדויק את כל ההרס שהביאה אתה המהפכה המינית.

איך יתכן שהנשים שהשתתפו בכל המחקרים הרפואיים שיקרו והונו את החוקרים

מדוע נאלצו הנשים במשך תקופה של 100 - 80 שנים לשקר ולהונות את החוקרים והרופאים שחקרו את המיניות שלהן.

מדובר ב- 3 דורות של נשים ( אם דור זו תקופה של 30 שנים ). מה גרם להן לשקר , מה הן חשבו להשיג בשקרים אלה, איזה מחיר הן שילמו, כמה זמן הן חשבו להסתיר את האמת, ומתי הן חשבו לצאת לאור.

איך יתכן שכל כך הרבה רופאים וחוקרים היו שותפים לכל כך הרבה שקרים

אם החוקרים ידעו את האמת, למה הם הסכימו להשתתף בכל כך הרבה מחקרים מאמרים סטטיסטיקות, תכניות רדיו טלוויזיה ועוד ועוד, במשך קרוב ל- 100 שנים, מי דחף אותם מה הם הרוויחו מכך.

אם החוקרים לא ידעו את האמת והנשים פשוט רימו שיקרו והוליכו אותם שולל. יתכן בעלי מקצוע אלה לא מתאימים לעסוק במחקר וברפואה בכלל. רופא שקרן הוא סכנה לציבור.

האם גם בעתיד ימשיכו החוקרים והנשים לשתף פעולה בשקר

מעניין מאוד האם גם בעתיד נמשיך לשמוע על:
מחקרים וסטטיסטיקות, ועל נשים שמתארות את חוויות האורגזמה שלהן ואת נקודת ה-" G " שלהן בנרתיק, ואולי גם על שרשרות של אורגזמות גם זה לא יכול להזיק.

אני אישית מאוד אוהב לשמוע על כך שנשים נהנות ביחסי מין הרבה יותר מגברים.

ישנו פתגם שאומר שאי אפשר לשקר את כל האנשים בעולם, כל הזמן.

לשקר אין רגליים ואין ידיים ואפילו הוא לא יכולים ליצר כל כך הרבה אורגזמות, תופעה זו היא נדירה מאוד בקרב 33 אחוז מהנשים בלבד, כל שאר הנשים 66 אחוז מעולם לא חוו אותה עם גבר, וכנראה שלעולם הן לא יחוו אותה עם גבר.

אלא אם תגיע התפתחות מדעית שתוכל לשנות מצב זה. אי אפשר ולא יתכן למצאו פתרונות לנשים אם הן ביחד עם החוקרים ימשיכו לשקר, וימשיכו לעסוק בטפל ולא בעיקר.

בארץ כל כך מפותחת מבחינה רפואית ומחקרית כמו ארצות הברית יש כל כך הרבה בעיות מיניות לנשים, מה קורה בארצות פחות מפותחות, רוב ארצות העולם הן פחות מפותחות. מדוע לרפואה בשנות ה- 2000 אין את היכולת לעזור לבעיות הנשים.

יתכן שהרפואה מתביישת בכך היא לא הצליחה ליצור את השוויון המיני

במקום זאת הוליכו את כולנו שולל ויצרו מהפכה מינית שמעולם לא הייתה ולא נבראה, אלא התקיימה רק בדמיוננו הפרוע וברצונותינו בלבד. זאת הייתה השאיפה זאת לא הייתה המציאות.


תפריט       הדף הבא