4/5/01

שתי התופעות המיניות החשובות אצל הגבר:

שכר ועונש

אין כל דרך לאלץ את הגבר לקיים יחסי מין עם האישה דבר שיביא להעמדת צאצאים ודור המשך, ולכן מתקיימות שתי תופעות חשובות אצל הגבר:

א. שכר: הגבר מתוגמל בעבור קיום יחסי המין על ידי ריגוש מיני חזק ומהנה, הקרוי אורגזמה, שמתקיימת רק עם שפיכת הזרע והוצאתו מהגוף.

ב. עונש: במידה והגבר לא מקיים יחסי מין אחת ליומיים שלושה, הוא מתחיל לסבול מלחץ באשכים, ולא משנה אם הגבר לא מצא אישה שתסכים לקיים אתו יחסי מין, או שהוא מיוזמתו בחר שלא לקיים יחסי מין מסיבות שונות:

כמו מצב רוח רע או חולשה או מחלה, או מכיוון שלא מצא לעצמו בחורה שתסכים לקיים אתו יחסי מין.

לגוף הגבר יש מערכת משוכללת של שכר ועונש

כלומר אם האדם מכבד את הצרכים הבסיסיים של הגוף הוא יוצא נשכר והגוף כבר דואג לתת לו הרגשה טובה.

במקרים בהם האדם לא מכבד את הצרכים הבסיסיים של הגוף, לגוף יש את הדרכים לגרום לאדם לסבל רב ולמצוקות כאלה שהאדם לא יוכל להמשיך ולסרב לדרישות הגוף. דרכי הענישה של הגוף לא יאפשרו לאדם להמשיך ולתפקד, עד אשר ימולאו כל דרישות הגוף במלואן.

דוגמאות לשכר ועונש שהגוף מכתיב לנו:
א. מזון ושתייה:
אם לא נספק לגוף את חומרי המזון והנוזלים הנחוצים לו, הגוף מייד יסמן לנו בעזרת רעב או צמא. בשלב מאוחר יותר אם נמשיך להתעלם מדרישות אלה הגוף יגיב בכך: שהוא יכנס לחולשה ותופיע תחושה של סחרחורת.

ב. חומרי מזון, סוכרים מינראלים:
גם כאן אם נספק לגוף סוכרים לדוגמא שוקולד עוגות אין ספק שבדבר זה הגוף יתגמל אותנו בהנאה מרובה. אבל אם לא נספק לגוף סוכרים ומינראלים שדרושים לו, תופיע תוך זמן לא רב תחושה של חולשה עייפות, או יכולת שמערכת ההגנה והחיסון של הגוף תיפגע, דבר שיגרום לאדם למחלות מרובות.

ג. עשיית הצרכים:
אם הגוף מאותת לנו שהוא צריך לפנות נוזלים או מוצקים, הוא ייתן לנו תחושה של לחץ בכיס השתן או לחץ חזק במעיים. אם נשתף פעולה עם הגוף הוא יתגמל אותנו בתחושת הקלה ונינוחות.

אם נסרב לשתף פעולה עם הגוף הוא יעניש אותנו ויפעיל עלינו לחצים חזקים שלא יאפשרו לנו לתפקד, הוא יאמלל אותנו עד אשר נמלא את כל רצונותיו. הגוף תמיד מנצח בכל המאבקים והמלחמות האלה, ובסוף תמיד תמיד נאלץ לבצע את כל התכתיבים שלו, אם אנחנו רוצים או אם אנחנו לא רוצים.

? איך נוצר הפחד לסרב לדרישות הגוף

מה שאותנו מעניין מכל נושא אחר זה שתופיע תופעה מעניינת והיא שבשלב זה האדם גבר או אישה לא יוכלו להתרכז בשום נושא, והמוח שלהם יעסוק רק בנושא אחד איך לספק לגוף את המזון או השתייה ואיך להיחלץ מהלחץ החזק שהגוף מפעיל עלינו.

לאחר שנספק לגוף את דרישותיו תופיע הרגשה טובה ונעימה שהיא הדרך שבה הגוף מסמן לנו שהוא מרוצה מאתנו. זהו נושא השכר והעונש שלאחר שנלמד את השיעור הזה כמה פעמים לעולם לא נפקיר את גופינו ללא מזון וללא נוזלים, כי אחרת אנחנו יודעים באופן מאוד ברור כיצד הגוף יעניש אותנו ויאלץ אותנו, לספק את כל דרישותיו, גם בניגוד גמור לרצונותינו.

כך נוצר לו הפחד, של לא להיות רעב או צמא, ואצל כל אדם חלק חשוב מסדר יומו מוקדש לחיפוש מסעדה טובה או מזון ושתייה משובחים, ושמירה קפדנית על מספר ארוחות ביום בזמנים פחות או יותר קבועים.

במקרים מאוד נדירים האדם יכול להחליט לצאת ולמרוד בדרישות הגוף, כלומר לסרב לאכול או לשתות נוזלים. תוצאה שבסופה האדם חייב לסיים את חייו.

החוקרים טעו כאשר חשבו שהגבר מקים יחסי מין רק לשם תענוג או הפצת הגנים שלו

דבר מאוד דומה מתרחש אצל הגבר, הוא פוחד מאוד וחרד מאוד מהמצב שלא ימצא בת זוג לקיים אתה את יחסי המין, מכיוון שאם הוא לא יקיים את יחסי המין, הוא למעשה מורד ומתנגד לצרכים של הגוף שלו. במקרה כזה מאוד ברור לו איך הגוף יתגמל אותו או חלילה יעניש אותו. במקרה של עונש, פעולת הגוף פשוטה מאוד.
א. במישור הנפשי:

כל היום הגבר חושב על יחסי מין, כל היום הוא מפנטז על נשים עירומות איך הוא יפתה אותן מה הוא יציע להן ואיך הוא יתמודד עם כל המכשולים שהן יערימו עליו. חלק מהמחשבות ימשיכו להופיע גם בלילה.
ב. במישור הפיזי:


כאב ולחץ באשכים, זקפות של איבר המין שיגרמו לגבר למבוכה בציבור, יציאה של נוזל זרע ( לא תאי זרע, או אורגזמה ) מהפין בעקבות ההפעלה המוחית הממושכת של המערכת המינית במוח והכתמת התחתונים בנוזל שומני ודביק זה.

הגוף לא מתעניין בשום הסבר והוא דורש את שלו בלי שום רחמנות

א. את הגוף לא מעניין אם יש לנו כסף לרכוש מזון או משקה. הגוף לא מתעניין אם אנחנו בריאים מספיק בכדי לבצע את פעולת האכילה והלעיסה או את פעולת השתייה.

ב. את הגוף לא מעניין אם יש בסביבה שירותים לעשיית הצרכים או אם אנחנו בדיוק באמצע ישיבה עסקית חשובה או צופים בהצגה או סרט מרתק.

ג. את הגוף גם לא מעניין אם יש באזור אויר או חמצן נקי, הוא עומד על דרישותיו בתקיפות רבה לספק לו חמצן לנשימה.

ד. גם בנושא יחסי המין הגוף איננו סלחני כלפי הגבר. חבל מאוד שהגוף לא סלחני גם כלפי האישה, כי אם הגוף היה מאלץ גם את האישה לקיים יחסי מין כמו שהוא מאלץ את הגבר, היה מתקיים השוויון המיני.

גם במקרה זה הגוף איננו מנסה להבין שאולי אין נשים בסביבה, ואולי לגבר אין את הכסף ללכת לנערת לווי, ואולי הגבר פוחד מנשים, או שהוא כרגע חולה וזקוק לזמן החלמה. כל ההסברים האלה לא מעניינים את הגוף, ואפילו חמור מכך הגוף לעולם לא שואל שום שאלות הוא פשוט מעניש בלי שאלות ובלי תשובות, רק עונש.

תאורית הפצת הגנים זאת תאוריה שגויה
SPREAD THE GENES

בבסיס התאוריה הזו עומד הרעיון שגבר כמו כל יונק אחר בטבע מקיים יחסי מין בכדי להפיץ את הגנים שלו ולהתרבות.

קל מאוד להפריח רעיון זה. בכל המקרים שנציין, הגבר או היונק שופך את זרעו ביודעו שהוא לא מפיץ את הגנים שלו ולא יוליד צאצאים משלו' יחסי מין אלה נובעים רק מהצרכים המיניים שלו:
א. גבר שמבצע באישה מין אוראלי או מין אנאלי לא יביא צאצאים, גבר.

ב. שמאונן או יונקים שמאוננים כמו כלב או קופים, או יחסים בן גברים הומוסקסואלים גם לא יביאו ילדים,

ג. גבר שמשתמש באמצעי מניעה או גבר שיודע שהאישה משתמשת באמצעים כאלה ברור לו שלא יוצר הריון.

תאוריה זו מלאה בחורים ובסדקים ואין בה שום חדשנות או תועלת כלשהי. את התאוריה הזו יחליפו המחקרים החדשים על הצרכים המיניים של הגבר.

רק במצב אחד ישנה אפשרות לתאי הזרע לצאת מהאשכים ללא קיום יחסי מין

בגיל ההתבגרות אצל רוב הנערים המערכת המינית מתפתחת בקצב מהיר. כתוצאה מכך ישנם מיקרים שמכונים " קרי לילה " תופעה מיוחדת זאת מאפשרת לתאי הזרע של הנער לעזוב את האשכים תוך כדי חלום או חשיבה מינית על יחסי מין.

זהו המקרה היחיד שבו תאי הזרע יכולים לעזוב ולצאת מהאשכים ללא קיום יחסי מין. לאחר שהנער מתבגר המערכת המינית הופכת לבשלה ויציבה יותר ואז היא לא תאפשר לתאי הזרע לצאת מהאשכים ללא קיום יחסי מין.

איך נוצר פקק התנועה באשכים

אצל האישה הביוץ מתרחש באופן אוטומטי. אצל אישה מערבית יציאת הביצית מהשחלה מתרחשת כל 28 ימים אם המחזור תקין. אצל אישה ממוצע יפני או מזרח אסיאתי הביצית משתחררת כל 30 ימים.

בניגוד גמור לכך, אצל הגבר המערכת לא עובדת באופן אוטומטי, ושום תא זרע לא יעזוב את האשכים אם לא תתרחש אורגזמה.

בכל יום נוצרים באשכים בין 200 - 100 מליון תאי זרע חדשים שאין להם מקום פנוי באשכים. בכדי שיהיה להם מקום פנוי צריכים תאי הזרע הישנים לפנות את מקומם.

במצב שלא תתרחש אורגזמה, בקרוב מאוד המערכת המינית של הגבר תיסתם, אם תאי הזרע הישנים לא יצאו מהאשכים ( מהגוף ) יוצר צוואר בקבוק או פקק תנועה של תאי זרע חדשים שנותרו ללא מקום.

איזה תגובות יוצר פקק התנועה בכביש: הוא גורם לסכנות חיים רבות

כאשר נהג נכנס לפקק תנועה כל שהו מופיעים אצלו כמה סימנים ברורים:
א. תגובות של כעס לחץ מתח עצבים שמתורגמים לשימוש בצופר הרכב, לצעקות ואגרסיביות כלפי הרכב שלו עצמו וכלפי נהגים אחרים.

ב. מצב מלחיץ זה יוצר אצל הנהג רצון חזק שהפקק יפתח ותנועה תתחיל לזרום.

ג. ישנו אחוז קטן ומסוים של נהגים שינסו לצאת מפקק התנועה בכל דרך ובכל מחיר. הם ינסו לעבור על חוקי התעבורה גם במחיר של סיכון חייהם וחיי הנוסעים ברכבם, ותוך סיכון חייהם של הנוסעים שברכבים הסמוכים להם. נהגים אלה ינסו לבצע עבירות כגון:

   1. נסיעה על השוליים, או ירידה מהכביש ומהשוליים אל השדה הפתוח אם יש להם רכב שטח.

   2. החלפת נתיבים מסוכנת על מנת להתקדם עוד כמה מטרים.

   3. הידחקות בכוח לצומת פקוקה וסתימתה המוחלטת.

   4. אם הנהג ממש לחוץ וממש מאחר לפגישה חשובה אז הוא יעבור גם ברמזור אדום.

כל העבירות האלה באו כתוצאה מלחץ שבו שרוי הנהג,
ומתבצעות תוך סיכון חייו של הנהג ושאר הנוסעים אתו, ותוך סיכון כל הנוסעים שברכבים הסמוכים.

איזה אושר מרגיש הנהג בדומה לגבר לאחר יחסי המין

כאשר סוף סוף נפתח הפקק והתנועה מתחילה לזרום כסדרה, הנהג/ת חשים באושר ובהקלה. ישנו דמיון מדהים בין השחרור של פקק התנועה בכביש, לבין שחרור תאי הזרע באשכים. בשני המקרים מסתיים הלחץ הגדול בתחושות של אושר והקלה.

למזון נוזלים ויחסי מין הגוף מתייחס כאל סכנת חיים

ללא מזון או נוזלים הגוף ימות, מאוד ברור למה הגוף מתייחס בחומרה מכיוון שזאת סכנת חיים לקיומו.

גם לנושא יחסי המין אצל הגבר הגוף מתייחס באותה חומרה. מכיוון שללא יחסי המין לא התה מתרחשת יציאת תאי הזרע אצל הגבר, במצב כזה תאי הזרע נדונים למוות והשמדה עם הזדקנותם.

הגוף רואה באובדן של מיליוני תאי זרע שלא יצאו מהאשכים והושמדו בשל כך, אובדן ומוות של מיליוני תאים שהיה להם פוטנציאל ואפשרות טובה ליצור חיים.

ולכן הגוף רואה בגבר את האשם העיקרי בכך שהוא לא דאג לאפשר לתאי הזרע לצאת מהאשכים ולתת להם צ'נס ואפשרות ליצור חיים,

ובכך למעשה הגבר גרם להשמדה של כל צאצאיו הפוטנציאלים לעתיד. זאת בהחלט סכנת חיים. לכן הגוף נילחם בגבר בכדי שלא יהרוג מאות מיליוני תאי זרע בכל יום, אלה לתת להם סיכוי ליצור חיים חדשים.

הגוף ותאי הזרע דורשים מהגבר את הזכות הבסיסית להמשיך לחיות ולא למות.

לעולם לא תהיה הבנה בין גברים לנשים

גם תקשורת טובה ויחסים טובים לא יכולים לגרום לבני זוג להבין האחד את השני. הגבר חי וחושב כמו גבר והאישה חייה וחושבת כמו אישה.

בדיוק כמו שאדם בריא לא יכול להבין את התחושות של האדם הנכה, ואת האופן שבו הוא חושב ומביט על העולם.

גם הגבר לא יכול להבין מהם כאבי מחזור הוסת, ובודאי שהוא לא יכול להבין מהם הכאבים בזמן צירי לידה, או מה היא תחושת הכאבים האדירים במהלך הלידה עצמה

וזאת למרות שהוא עומד ליד אישתו ועוזר לה בכל הלידות, עדיין הוא לא מסוגל להבין מה באמת קורה שם, והוא נישאר הצופה הנבוך והמבולבל.

כך גם האישה לא מסוגלת ולא יכולה להבין באיזה לחצים מיניים אדירים חי הגבר יום יום, שעה שעה.

חלק זה לא מומלץ לנשים, רצוי לעבור לדף הבא


גם לאישה יש מערכת מינית של שכר ועונש : הריון/מחזור הוסת

על פי היהדות אישה במחזור היא טמאה:

במשך כל ימי המחזור ובתוספת של 7 ימים נקיים. כלומר על הבעל נגזר להתנזר מחי המין בערך חצי מהימים בכל חודש. עליו להתרחק ממנה, אסור לגעת בה לא מינית ( ואפילו לא נגיעה ביד ). בימי המחזור גם המיטות בחדר השינה של בני הזוג מופרדות, כל מיטה בצד אחר של החדר.

אם האישה נכנסה להריון:
כ-9 חודשים מותר ורצוי לקיים יחסי מין. ואז הבעל נהנה מיחסי המין בכל 9 החודשים.

אם האישה מצייתת לדרישות הגוף היא תקבל את מערכת השכר הריון

א. לאחר כ-9 חודשים יולד לה ילד או ילדה חמודים ומתוקים.

ב. בכל ה-9 חודשים האישה לא תצטרך לחוות את החוויות השליליות של המחזור החודשי.

אם האישה לא מצייתת לדרישות הגוף היא תקבל את מערכת העונש וסת

א. כאבי מחזור חזקים שאצל רוב הנשים יגרמו לחולשה כללית, כאבי בטן, הרגשה רעה. אצל חלק קטן מהנשים ימי המחזור הם קשים במיוחד וזכו לשם " תסמונת קדם וויסתית "

נשים אלה נעזרות בכדורים פסיכיאטרים בכדי למנוע התפרצויות: של בכי היסטרי דיכאונות, או כעס שבהרבה מקרים יוביל אותן להכות את ילדיהן או את הבעל.

ב. במערכת העונש אפשר גם לכלל את הביצית שהיה לה הפוטנציאל ואפשרות להפוך לעובר חי, ובכך להגשים את תפקידה ויעודה בחיים. פוטנציאל ואפשרות זו בוזבזו ותא חי זה סיים את חייו,

ויחד אתו סיימו את חייהם כל התאים וכלי הדם שהרכיבו את דפנות הרחם שהתעבו והתכוננו לקלוט את הביצית אם הייתה מופרית בזרע הגבר.

ג. פוטנציאל חיים זה לאחר שלא הגשים את ייעודו בחיים הופך לפסולת, ויוצא מגוף האישה בצורת דם נוזלי. לדם זה יש ריח רע, והוא דוחה לא רק את הגברים אלה גם את הנשים.

ד. מחזור הוסת זכה לכמה כינויים דוחים בפי הנשים:

בסרטים שמציגים את שנות השישים בארץ אפשר למצאה את הביטויים האלה.

בעבר קראו למחזור:
דגל אדום, או הדודה מאמריקה באה לבקר, או אני מחורבנת או התחרבנתי. בחיפוש במילון לא נמצאו פרושים לביטויים אלה.
מה הפרוש של התחרבנתי או מחורבנת, מה יצא לה חרא ?

ה. אצל אישה בריאה בהרבה מיקרים ריח המחזור דומה לריח שבוקע מדגים רקובים.

אצל אישה שסובלת:
מדלקת בנרתיק או מפיטריה (גבינתית לבנה או צהובה)
על זה נפרט בפרקים הבאים.