4/5/01

הקדמה למחקר על ההבדלים המיניים שבין גברים ונשים

במחקר זה יוסבר על המשיכה המינית של הגבר לאישה ועל המבנה הביולוגי השונה כל כך שבין המינים. חלקים מסוימים במחקר צונזרו וזאת על מנת שלא לפגוע בכבודן של הנשים , אבל מבחינת היושר המחקרי צריך גם לומר את האמת.

אם דוגמא מסוימת או חלק כלשהו מהכתוב בכל זאת פגע או העליב או הכעיס נשים מסוימות, מבקש אני את סליחתן ומתנצל. לא זאת הייתה המטרה וחבל שלא יכולתי להציג את הדברים אחרת.

אני מתחייב שכל נושא, ומשפט, שימצאו לא מדויקים או שיש ספק כלשהו לגביו יוסר מהאתר. גם אם זה לא נראה אני בן אנוש וגם לי מותר לטעות, ולחשוב אחרת.

מעולם לא היה שוויון מיני בין גברים לנשים

: על פי רוב המחקרים שנערכו בעולם בנושא חיי המין של האישה

א. 33 אחוזים מהנשים דיווחו שמעולם לא חווה אורגזמה.

ב. 33 אחוזים הנוספים מהנשים דיווחו שחוו אורגזמה רק על ידי אוננות עצמית ללא גבר.

ג. 33 האחוזים האחרונים של הנשים דיווחו שהצליחו לחוות לפחות פעם אחת אורגזמה במשגל עם גבר.

גבר בריא מגיע לאורגזמה ולשפיכה בכל פעם שהו מקיים יחסי מין, גבר צעיר מקיים יותר יחסי מין מגבר מבוגר לכן ננסה להגיע לממוצע של קיום יחסי מין פעמיים בשבוע, וכך נוכל לחשב בערך כמה פעמים הוא הגיע לאורגזמה.

בחישוב פשוט של פעמיים בשבוע כפול 4 שבועות נקבל 8 פעמים בחודש, כפול 12 חודשים נקבל 96 פעמים בשנה,

אם אורך חיי המין של גבר ממוצע נע בטווח הגילאים של 60 - 20 מדובר על 40 שנות הנאה מקיום יחסי מין שפיכה ואורגזמה, אם נכפיל 96 פעמים שקבלנו בשנה אחת כפול 40 שנות פעילות מינית

נקבל סכום של 3840 פעמים שהגבר הגיע לשפיכה ולאורגזמה.

ברור שרוב רובם של הגברים מקיים יחסי מין ומגיעם לאורגזמה הרבה הרבה שנים לאחר גיל 60.

גברים עד לגיל ממוצע של 40 יכולים לקיים כמה פעמים יחסי מין בלילה אחד, או כמה פעמים במהלך יממה אחת ללא קושי מיוחד. עם כמה נשים ביממה אחת, היכולות המיניות שלהם רק יעלו, אלה הם המאושרים שבגברים.

איך יתכן שוויון מיני בין גברים לנשים

הגבר הממוצע מגיע לאורגזמה 3840 פעמים במשך כל מהלך חייו המיניים. מהמחקר עולה שאצל הנשים 66 אחוז מהן מעולם, ולעולם לא חוו את האורגזמה.

מכיוון ש- 33 אחוז דיווח שמעולם לא חווה אורגזמה , ובצרוף 33 אחוז מהנשים שדווח שכן הצליח להגיע לאורגזמה רק על ידי אוננות, לא במשגל עם גבר.

כלומר מ- 33 האחוזים הנותרים שדיווחו שכן הצליחו לחוות אורגזמה לפחות פעם אחת במהלך חייהן,

נשאלת השאלה כמה פעמים הן כן הצליחו להגיע ולחוות אורגזמה פעם, פעמיים בכל מהלך חייהן המיניים.

גם אם נאמר שהאישה חוותה אורגזמה עשר פעמים, איך יתכן שוויון מיני בין גברים לנשים, אם הגבר בכל משגל מגיע לשיא האורגזמה בסך הכל כ- 3840 פעמים, בהשוואה לנשים שרק שליש מהן יכול להגיע לשיא, פעם או חמש פעמים בכל ארבעים שנות פעילותן המינית.

היחס בהנאה מיחסי מין בין הגברים לבין נשים בחישוב סטטיסטי

גבר ממוצע מגיע בכל מהלך חייו הבוגרים ל- 4000 אורגזמות בממוצע, ולעומתן רק 33 אחוז מהנשים שדיווחו על כך שנהנו בכל מהלך חייהן לפחות פעם אחת, אם נאמר שהן זכו ל- 4 אורגזמות רק לצורך החישוב הסטטיסטי,

אפשר להעריך ולחשב שהיחס שבין 4000 אורגזמות של הגבר מול 4 אורגזמות של האישה נותנים יחס של 1 ל- 1000 לטובת הגברים. כלומר על כל 1000 אורגזמות שחווה הגבר האישה מצליחה לחוות אורגזמה 1.

מבחינת החישוב הסטטיסטי רק באלפית האחוז של המשגלים תזכה האישה ליהנות מהאורגזמה המיוחלת, לעומת הגבר. צריך להזכיר שמדובר רק ב- 33 אחוז מהנשים שדווחו על כך שנהנה מיחסי המין עם גבר.

איך ניתן להסביר את התנהגות האישה בזמן קיום יחסי המין

מדובר כאן על 33 אחוז מהנשים שדיווחו על כך שהצליחו להגיע לאורגזמה במשגל עם גבר. כאשר האישה מגיעה לאורגזמה פעם, או חמש פעמים בכל מהלך חייה המיניים היא גונחת, היא משתוללת, היא נעה קדימה ואחורה בתאום עם הגבר,

היא מחבקת חזק את הגבר וצועקת/לוחשת לו מילות אהבה, ואין סוף מחמאות על ביצועיו המיניים, וכמה שהיא אוהבת אותו ואת אבר מינו, התנהגות שהיא מאוד מובנת.

אם כן לא ברור למה האישה גונחת ומשתוללת כאשר היא לא נהנית, ולא מגיעה לאורגזמה.

מאוד לא ברור למה האישה מתנהגת כך בכל משגל ומשגל, ברור שאין אף אישה בעולם שבכל משגל מגיעה לאורגזמה, אם כן לא ברור מה גורם לה להתנהג כך, במשך כל חייה המיניים כשמדובר באלפי משגלים.

מה זה החרטה הזה,

פוייה ככה לשקר, כל כך הרבה פעמים.

נשים אמריקאיות, בזמן קיום יחסי מין צורחות
   OH   GOD        OH   GOD

הן קוראות לאלוהים, הוא לא מבין מה הן רוצות ממנו, ואיך כל הסיטואציה קשורה אליו, לכן זה לא פלא שאפילו אלוהים לא מבין אותן.

SEVEN TYPES OF WOMEN ORGASMS

Optimist - Oh Yes, Oh Yes, Oh Yes................

Pessimist - Oh No, Oh No, Oh No..................

Confused - Oh Yes, Oh No, Oh Yes, Oh No....

Traveler - Ahh, I`m coming, I`m coming..........

Religious - Oh God, Oh God......................

Greedy - Ahh, More, More, More..................

Murderer - Ahh, if you take it out, I`ll kill you...


? איך נוצרת האורגזמה ומדוע

זאת תגובה גופנית שנוצרת אצל גברים וזכרים אחרים בטבע. לאחר גירוי מיני רצוף מגיע הגבר או הזכר לאורגזמה שמתבטאת בשפיכת תאי זרע רבים, דבר שגורם להנאה מינית גדולה ביותר.

ההנאה המינית היא סוג של תגמול והיא באה לעודד את הזכר/הגבר לקיים כמה שיותר יחסי מין, ובתמורה הוא יקבל את כל ההנאות המיניות/גופניות, בהתאם למספר הנשים/הנקבות בטבע שאותן הוא יפרה.

אם הגבר/הזכר לא היה מתוגמל בהתאם איזו סיבה הייתה לו לקיים יחסי מין, ואם הוא לא היה מקיים יחסי מין הנקבות לא היו נכנסות להריון לא היו נולדים צאצאים, ואדם או אותו סוג בעל חיים היה נכחד ונעלם מהטבע.

אין שום קשר בין האורגזמה הנשית לבין יצירת ההריון

ישנה דעה או מחשבה שאישה שמגיעה לאורגזמה פולטת נוזלי גוף רבים. נוזלי גוף אלה משמשים כשמן סיכה בכדי שהמשגל בין שני אברי המין יהיה נעים חלק ושמנוני ולא יגרום לאישה לגירוי או שפשוף אזור הנרתיק ופציעתו. ללא נוזלי הגוף האישה לא הייתה מסכימה לקיים יחסי מין.

יש מחקרים שמציינים שנשים שמגיעות לאורגזמה חוות סידרה של התכווצויות בנרתיק, וישנה טענה שהתכווצויות אלה מסייעות לזרע הזכר להתקדם ברחם לעבר הביצית ועוזרות להריון.

מה, אם לא יהיו התכווצויות בנרתיק, או לא יופרשו נוזלי גוף רבים האישה לא תכנס להריון? אם האישה תגיע לאורגזמה או לא תגיע זה חשוב בכלל ליצירת ההריון?

א. אם הגבר לא יגיע לאורגזמה לא יפלטו תאי הזרע ואז לא יתרחש ההריון.

ב. 66 אחוז מהנשים דיווחו על כך שמעולם לא חוו אורגזמה עם גבר וזה לא הפריע להן להיכנס להריון. ואם הן חוו אורגזמה פעם או חמש פעמים במהלך כל חייהן המיניים, זה לא אומר שהתרחש ההריון רק במצב שהן חוו את החוויה האורגזמית.

ג. מה עם אותן נשים בשבטים פרמטיבים שערכו לנשים שלהן ברית מילה, ופגעו קשות באבר מינן, ישנה הוכחה לכך שנשים אלה התקשו להיכנס להריון!!!

ידוע על מקרה שבו עובד בבית חולים בארצות הברית אנס אישה שהייתה במצב של צמח ללא הכרה, אישה זו נכנסה להריון וילדה תינוק בניתוח קיסרי.

ד. כלומר לאישה אין שליטה על כניסה להריון או על כל מהלך ההריון, הכל מתבצע אוטומטית, אלו יכלה האישה לשלוט בהריון, הייתה יכולה לבצע גם הפלה של העובר בלי התערבות רפואית.

ה. לא ברור אם ישנן נקבות כל שהן בטבע, שחוו אי פעם אורגזמה כמו הזכר שלהן, זה לא הפריע להן להיכנס להריון בתקופת הייחום. למרות שלנקבות בטבע יש צרכים מיניים בניגוד לאשת האדם שאצלה אי אפשר להבחין בשום סמני ייחום או בשום צרכים מיניים.

ויברטור ג'גולוס אוננות של נערות, ושל בוגרות, כולם יחד לא מעידים על כך שלאישה יש צרכים מיניים כלשהם

כל האמצעים שהוזכרו משמשים נשים צעירות ובוגרות בכדי ליהנות ממין. אם כן איך אפשר לבוא ולטעון שלנשים אין צרכים מיניים?

א. הויברטור הוא צינור פלסטיק קר עם סוללות

האם צינור זה יכול להזכיר גבר בצורה כלשהי? האם כל שאר אביזרי המין שהאישה משתמשת בהם ( הצעצועים ) יכולים להראות בברור שלאישה יש צרכים מיניים כלשהם שגבר לא יכול לספק?

אם היה לנשים צרכים מיניים הן היו בוחרות להחדר על ידי הדבר האמיתי, גבר ולא צעצועים שונים מפלסטיק קר.

ב. ג'גולוס

אישה צעירה שנראית טוב צריכה לשלם על יחסי מין - איפה מתי, מה פתאום? רק אישה זקנה, או מכוערת מאוד, או אישה עם הפרעות אישיות קשות צריכה לשלם עבור יחסי מין, כל שאר הנשים יכולות להשיג יחסי מין בחינם כמה שרק ירצו.

כמה ג'גולוס את/אתה מכירים. אם יש בארצנו כמה בודדים, האם גיגולוס אלה מספקים את כל הצרכים המיניים של כל הנשים הלא מסופקות בארץ?

ג. אוננות של צעירות

משמשת לסיפוק הסקרנות של גופן המתפתח, וסיפוק הסקרנות של האיבר שהוא כל כך מסתורי, הן רוצות לדעת מה כל כך מדברים עליו, בגילאים האלה יש התפרצו של הורמונים ברמות גבוהות דבר שגורם לנערה המתבגרת גירויים מיניים.

אוננות של נשים מבוגרות היא די נדירה

לאחר כמה חודשים או שנים שהנשים לא קיימות יחסי מין הן מנסות לבדוק האם אצלהן הכל פועל כשורה, אם הן מסוגלות להרגיש עוד תחושה כלשהי באיבר שהוא מרכז הנשיות בעבורן.

יש נשים שמאוננות מכיוון שהן פוחדות אם לא משתמשים באבר המין הוא פשוט יפסיק לתפקד ולא תורגש בו שום תחושה מינית בעתיד.

לכן אוננות של נשים בוגרות באה הרבה פעמים בכדי לתת קצת חיים לאיבר המין שלא יגווע. ישנן נשים שהאוננות באה מתסכול, לאחר פרידה מבן הזוג היא אומרת לעצמה:
"מה אני צריכה את הגברים המלוכלכים האלה אני יכולה לספק את עצמי במו ידיי ".

הצרכים המיניים של גבר בריא הם מינימום פעמיים שלוש בשבוע, גבר עד גיל 35 יכול להגיע לשלוש אורגזמות בלילה, וליותר אורגזמות אם כמה בנות זוג שונות ביממה אחת. אילו הם צרכים מיניים ,ואילו הם האורגזמות המדוברות.

כמה פעמים אישה ממוצעת צורכת יחסי מין של: ויברטור, ג'גולוס, אוננות בנשים בוגרות בכל מהלך חייה המיניים. אם נשים שמשתמשות בשרותי ג'גולוס קבועים היו מזמינות אותו פעמיים בשבוע בממוצע אפשר היה לומר שלאישה זו יש צרכים מיניים כמו של גבר.

אחוז אפסי של הנשים משלמות עבור יחסי מין, וגם המעט הזה לא מזמין את הבחור הצעיר היפה והשרירי יותר מפעמים בודדות, וגם זה בעיקר בשביל החוויה.

כל נושא המיניות מתחלק ל-2 חלקים: צרכים מיניים, והיכולת להגיע לאורגזמה

1. צרכים מיניים שמאלצים את בעל הצרכים לחפש ולדרוש יחסי מין בדומה:

לצרכים של נשימה מזון ושתייה. כלומר מי שאין לו צרכים מיניים כמעט ולא יכול להבין מהם צרכים מיניים, כמו שאדם שבע לא יכול להבין אדם רעב, ואדם חכם לא יכול להבין את הטיפש.

2. נושא שני במיניות הוא היכולת להגיע לאורגזמה, שהיא שיא הסיפוק והפורקן המיני.


היכולת להגיע לאורגזמה שזאת תכונה שגברים התברכו בה פעם אחר פעם אלפי פעמים. לעומתו ישנו אחוז קטנטן עד אפסי של נשים שכן הצליחו לחוות חוויה זו פעמים ספורות בכל מהלך חייהן.

א. היכולת של נשים להגיע לאורגזמה ביחסים עם גבר על פי רוב המחקרים והסקרים: רק שליש מהנשים שנהנו השיבו שזכו לחוות לפחות פעם אחת אורגזמה ביחסי מין עם גבר.

לדוגמא: ואם הן הגיעו לאורגזמה חמש או עשר פעמים בכל מהלך של 40 שנות פעילות מינית, זה אומר שזאת תכונה נשית טהורה?
לא, זו תופעה נדירה ביותר שיכולה להתרחש פעם או קצת יותר אצל חלק קטן של הנשים במשך כל ימי חייהן.

ב. באחד הפרקים הקודמים הוסבר איך לידה טבעית גורמת לאישה לנכות מינית, ברור שגם הלידות האלה הורידו באופן משמעותי ואכזרי את יכולת הנשים ליהנות מאורגזמה.

ג. הצרכים המיניים, שחבל מאוד שהנשים לא התברכו בהם, כי אז היה שיווין מיני בין המינים והיו נפתרות הרבה מאוד מבעיות הנישואין ומבעיות הזוגיות בכלל.

לאישה אין סימני ייחום

בניגוד לנקבת האדם להרבה מהנקבות בטבע יש צרכים מיניים שבאים לביטוי בולט וברור בכל תקופת הייחום:

א. תקופות הייחום אצל נקבות היונקים בטבע מתרחשות פעם פעמיים או יותר בשנה אחת, והן תמיד יופיעו בזמנים קבועים. בניגוד לנקבות היונקים בטבע לאישה אין ייחום ואין צרכים מיניים קבועים שהם עונות הייחום.

ב. בעונת הייחום כל הנקבות של אותו המין חייבות ומוכרחות לקיים יחסי מין, זה נדיר מאוד שנקבה כל שהיא תסרב לקיים יחסי מין בעונת הייחום. בסוף כל עונת ייחום נולדים לכל הנקבות המיוחמות צאצאים בלי יוצא מהכלל.

ג. בניגוד לנקבת האדם שיכולה לסרב ליחסים כל ימי חייה, או ללדת ילד בסוף חיי הפוריות שלה לאחר גיל 40.

: סימני הייחום של נקבות היונקים בטבע

נקבות בטבע מכריזות על כך שהן מיוחמות בדרכים הבאות:
א. הן מפיצות ריחות ייחום בשתן שלהן או באוויר סביבן שמושך כל זכר בוגר בסביבתן.

ב. חלקן מתנהג באופן שונה ומיוחד בתקופת הייחום שהוא ברור לכל זכר בסביבתן.

ג. חלקן משמיעות קולות של ייחום שנשמעות למרחקים ומזמינות זכרים בוגרים לדוגמא נקבת הפיל.

ד.אצל חלק מנקבות היונקים אברי המין מתנפחים ומאדימים לדוגמא: נקבת קוף הבבון.

ה. בכל מקרה שלא נמצא זכר בוגר בסביבה הקרובה הן יוצאות לחפש להן זכר בוגר לפעמים הן נודדות למרחק רב בחיפושים אחר זכר מתאים.


תפריט       הדף הבא