4/5/01

:האנושות מתחלקת ל - 2   קבוצות
צרכני מין וספקיות מין  

א. לגברים שהם צרכני המין.
ב. לנשים שהן ספקיות המין.

תעשיית המין בעולם מבוססת על נשים שמספקות לגברים שרותיי מין בעבור תשלומי כסף גדולים או על טובות הנאה גדולות השוות לכסף (פילגש) ועוד.

תעשיה זו מגלגלת מילירדי דולרים בכל מדינה ממדינות העולם, היא קמה על בסיס המחסור ההולך וגובר של יחסי מין בסיסיים שגברים צורכים, על מנת לשמור על בריאותם הגופנית והנפשית.

כלומר אם הביקוש ליחסי מין מצד הגברים היה שווה להצעה שהנשים היו מציעות, רוב רובה של תעשיית המין בעולם היה מחוסל, למה שגבר ילך לשלם כל כך הרבה כסף, כאשר הוא יכול לקבל יחסי מין בחינם.

ברור שתמיד ימצאו הגברים שירצו לגוון את חיי המין שלהם, או כאלה שאין להם אישה או בת זוג קבועים, ואז היה באמת מקום לכמה מכוני בריאות ועוד כמה נשים שהיו מספקות את הצרכנים האלה.

כיום המצב שונה לחלוטין, ומכמה נערות ליווי וכמה מכוני בריאות שהיו בעבר, מדובר כיום בתעשיית מין משגשגת של מאות מכוני בריאות בכל עיר גדולה ותעשיה שמעסיקה אלפי בחורות מהארץ ומהעולם כולו.

זו עובדה היסטורית שהמקצוע העתיק ביותר בעולם היה שייך לנשים, שהצליחו לפרנס את עצמן, ואת ילדיהן ולפעמים את הוריהן ושאר בני משפחותיהם וספקו שרותיי מין לגברים במשך אלפי שנים.

: גברים משלמים לנשים בעבור יחסי מין בדרכי תשלום מורכבים כגון

א. גברים אמידים מעניקים תמיכה כספית לבחורות צעירות שלומדות או ששכר עבודתן איננו מספיק לרמת חייהן שכולל מה שנקרא פילגש:
עזרה בשכר דירה / משכנתא, תמיכה באחזקת הבית ארנונה וכדומה, אחזקת הרכב, עזרה בשכר לימוד ועוד.

ב. מנהלים, בכירים , מעניקים קידום בעבודה, קורסים, השתלמויות, נסיעות וחופשות בארץ ובעולם, תנאי שכר ופנסיה מועדפים.

ג.לאמהות חד הוריות יש לפעמים ידיד שעוזר להן בנוסף למה שהוזכר, גם בגידול ילדיהן חוגים וכדומה תמורת יחסי מין (פילגש).

אפילו אימא לא נותנת לאבא בחינם

פתגם עממי זה מדויק כמו שהשמש זורחת במזרח ושוקעת במערב.

ישנה אשליה שהיא טיפשות, שגובלת בפיגור שכלי,

שמתארת מצב שבו גברים נשואים לא משלמים בעבור יחסי המין.

גברים נשואים משלמים את המחיר הכבד ביותר

א. גברים מפקידים את משכורתם בכל חודש בחשבון המשותף, מאותו חשבון משותף האישה מפזרת את כספם לרוח, לא רק שהיא איננה יודעת לחסוך את המשאבים והחמצן של המשפחה, ישנם מקרים שלהפך היא יוצרת חובות כבדים דבר שיוצר דאגות ומתחים בן בני הזוג לאורך של שנים.

ב. גברים נשואים שזקוקים ליחסי מין נאלצים להחניף לאישה, לקרוביה, לחברותיה.

ג. בעלים הופכים לשק החבטות של נשותיהם כאשר נשותיהם כועסות מסיבה כל שהיא כולל מקום עבודתם.

ד. גברים מנהלים עם האישה משא ומתן על כל משגל ומשגל בפרטי פרטים בנושאים כמו כמה זמן ימשך המשחק המקדים, וכמה זמן ימשך המשגל ומה מותר לעשות, ומה לא, ובאיזה תנוחות.

( במיוחד אצל נשים שהן "עייפות", או שחלילה סובלות "מכאב ראש" )

ה. הרבה זוגות מקיימים יחסי מין בתדירות של פעם בחודש או פעם בכמה חודשים, וגם אז האישה עושה לגבר טובה גדולה, ברור שהדבר התרחש אחרי שהגבר התחנן והשפיל את עצמו פעמים רבות,

היא אומרת לו טוב בוא נעשה את זה מהר כי אין לי כוח אליך או לסקס, אז תפסיק לנדנד לי כל הזמן. ישנם גם הרבה זוגות שלמדו לחיות ללא יחסי מין במשך שנים רבות.

ו. הרבה סכסוכים פורצים ומתגברים בן בני הזוג על רקע הצרכים המיניים, ולבסוף מובילים לגירושין. הגורם הראשון והעיקרי לגירושין הוא סירוב האישה לספק לגבר יחסי מין בכמות ובאיכות סבירים.

יחסי המין הפכו אצל האישה לשיטת עונשין וכתירוץ להימנע מקיום יחסי מין

נשים מכיוון שאין להן צרכים מינים, קל להן מאוד להפסיק לקיים יחסי מין עם בן זוגן, ולכן בכל ויכוח, סכסוך או כעס שמתעורר אצל בני הזוג מפסיקה האישה לספק לבעלה את הצרכים המיניים, שלהם הגבר זקוק על מנת לשמור על בריאותו הפיזית והנפשית.

חלק גדול מהמשא ומתן שמתנהל בין הצדדים מבוסס על יחסי המין, אם הגבר לא מסכים לדרישות האישה מתורגם הדבר מיד אצל האישה לעונש של שביתת יחסי מין.

מהבחינה השכלית מאוד קשה להסביר

איך קרה שלאישה שהיא פצצת מין שמשדרת כל כך הרבה מיניות אין שום צרכים מיניים:
איך אישה יפה ומושכת מינית עדינה עם פנים חלקות ומיתרי קול עדינים ומתוקים בעלת אברי גוף מושכים וממש מהפנטים, עם כל הנתונים האלה איך קרה שדבקה לה אין צרכים מינים, וזאת למרות כל המיניות שהיא יכלה להקרין סביבה?

בניגוד לאישה הגבר הממוצע איננו כל כך מושך מהבחינה מינית אבל הוא בעל צרכים מיניים יום יומיים:
הוא שעיר שרירי גס מיוזע מגושם או שמן בעל מיתרי קול עבים ומרתיעים זיפי זקן דוקרים.

למרות כל הנתונים האלה יצא שדבקה הוא בעל הצרכים המינים. ברור שנדרשות כאן טכנולוגיות חדשות שטרם נראו כמותן, על מנת להסביר ואולי גם לשכנע את הספקנים.


תפריט       הדף הבא