4/5/01

גברים נשואים לא מצליחים לספק את רעבונם המיני הבסיסי

הרעב ליחסי מין התפרס לכמה תחומים:
א. לתחום מכוני הבריאות, ושאר יחסי המין בתשלום.

ב. לתחום הבגידה בבת הזוג, ויחסי מין מחוץ לנישואין.

ג. לתחום הפורנוגרפיה באינטרנט.

האינטרנט הצליח להפיח חיים בחיי המין של הגבר המודרני, די ברור כיום שרוב הגלישה באינטרנט מכוונת לאתרי הפורנוגרפי, אלה אתרים שבאו לספק את הצרכים המיניים של הגברים.

נשים בדרך כלל לא גולשות לאתרים אלה, כמו שנשים בדרך כלל לא צופות בסרטי וידאו או קולנוע כחולים, ולא רוכשות חוברות או כל חומר פורנוגרפי, כמו שנשים לא משלמות בדרך כלל על קיום יחסי מין. כל המוזכר כאן מיועד לצרכני המין שהם גברים.

נשים כן בוגדות בבעל שלהן אבל זה לא בגלל שהן צורכות מין. בלי שהן יציעו את יחסי המין הן לא יזכו בתשומת לב הגבר שבו הן חפצות, ואז הן לא יקבלו את היחס וקשר האהבה תמיכה חום שהן זקוקות לו.

אם האישה מאוהבת ומתכננת חתונה רק אז יחסי המין יהיו טובים וחמים

לא נכנס לנושא האהבה נושא זה שייך לפרקים אחרים אבל נציין שיחסי אהבה ממוצעים נמשכים עד שנה שנתיים ( על פי רוב המחקרים שנערכו בעולם ) ואז היא מתחתנת.

אם האהבה לא הייתה מסתיימת מהר שני בני הזוג היו נשארים מבולבלים מטושטשים ולא רציונאלים דבר שלא היה מאפשר להם לתפקד בחיים כל כך דחוסים ומלחיצים, כי אם אהבה אי אפשר ללכת לקנות במכולת, ואי אפשר לפרנס בית וילדים.

לכן כאשר האישה מאוהבה ומתכננת להתחתן ברוב רובם של המקרים הגבר יזכה ליחסי מין חמים וטובים כמה שהוא רק ירצה. אבל מה קורה כאשר האהבה של האישה נגמרת וזה חייב ליקרות מתי שהו, אתה צפוי לקבל יחסי מין קרים ולא מספקים, ובטח ובטח שלא עלפי הצרכים המיניים שלך.

הגבר נאלץ לשקר לאישה ובמקום העבודה בקשר לגלישה באינטרנט

גברים רבים בשעות המאוחרות מסתגרים בחדר נפרד או במרפסת, לפני זה הם נפרדים מהאישה שהולכת לישון, או לצפות בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליה,

ואז מתחילה הפעילות המינית שלהם מול מסך המחשב הם גולשים להם בשקט בשקט בין האתרים הפורנוגרפיים בעוד הם לופתים חזק חזק את הצעצוע שלהם במכנסים ומשטפים אותו בחוויות הצפייה עד לפורקן.

יש גברים שזהו כל עולמם המיני ויש כאלה שמקדישים לפעילות זו שעות רבות כמה פעמים בשבוע, ויש גברים שעורכים פעילות זו בזמן ובשעות העבודה.

כיצד הגבר מצליח "להערים" על אישתו ועל המעביד שלו

א. הגבר מספר לאישה שהוא גולש באינטרנט שעות רבות מכיוון שהוא מתכנן להקים או להשתתף בסטארט - אפ, או שהוא מתעניין בכלכלת העולמית, או שהם גולשים בענייני עבודה ולימודים, ואת האישה זה גם לא מעניין במיוחד כל עוד לא מטרידים אותה במיטה ולא דורשים ממנה יחסי מין.

ב. במקום העבודה יש לגבר כמה טכניקות למחוק את ההיסטוריה של האתרים שבהם הוא צפה ( פורנוגרפיים ), ולהשאיר את ההיסטוריה של האתרים שבהם מותר לו לצפות לצורכי עבודתו.
במקרה שהמנהל או האחראי נכנס במפתיע לחדר העובד מיד יסגור את הדפדפן או יעבור לאתר אחר. יש חברות שחוסמות גישה לאתרים אלה.

לאינטרנט יש יתרונות רבים

א. אם גבר בוחר לבגוד באישתו, הוא מסתכן בכך שאישתו תגלה את המאהבת,או שקרוב מכר יראה אותו בחברת המאהבת וידווח על כך לאישתו, או שאם יפרוץ ויכוח סכסוך המאהבת תתקשר לאישתו ותדווח לה על הבגידה.

ב. אם הגבר בוחר ללכת למכון בריאות, הוא מסתכן בכך שקרוב או מכר יראה אותו וידווח לאישתו, או ידווח לבני משפחתו, במקום עבודתו.

ג. הגלישה באינטרנט היא זמינה מאוד וזולה בעלויות, כל בעל מחשב שמחובר לקו טלפון יכול לגלוש. זאת לא בגידה באישה ולכן אף אחד לא צריך להיפגע,מבחר התמונות הוא מהמם ביופיו, ומתחלף בכל יום.

ד. והחשוב מכל לא צריך לבקש מהאישה שום טובות, ולא צריך לשמוע ממנה שום תירוצים או דחיות או סירוב לקיים יחסי מין, ובודאי שלא צריך לריב אתה או לנהל אתה משא ומתן על יחסי המין.

רוב הגלישה של הגברים באינטרנט מכוונת לאתרי הסקס

הגלישה לאתרי הסקס מעידה על הרעב, על המחסור, ועל המצוקה המינית שבה מצויים הגברים כיום. את אתרי הסקס אפשר למצאה בפורטל הגדול נענע בקישור נבחרי הגולשים. אפשר לראות בברור שאתרי הסקס הם האתרים הנצפים ביותר על ידי הגולשים.

מומלץ ללחוץ על מקש F11 אשר ממוקם בלוח המקשים.


תפריט       הדף הבא