4/5/01

כאשר האישה לא מספקת לך יחסי מין, או שאלה יחסי מין קרים כקרח

האישה השתחררה מהתלות הכספית של הגבר, היא יצא ללמוד ופתחה קריירה, וכיום הגבר צריך לעשות בדיוק את אותו הדבר, פשוט למצוא דרכים איך להשתחרר מהתלות המינית באישה.

אסור שלאישה יהיה מונופול על יחסי המין של הגבר, כל מונופול הוא רע, והמונופול של האישה הוא רע ומרושע יותר מכל מונופול שקיים בימינו.

כאן כבר צריך להיות אמיץ. בלי שום בושה או נקיפות מצפון, ואסור להקשיב לאישה. אתה חייב להיות נאמן לגוף שלך ולדאוג לכל הצרכים שלו, אתה גם תהיה האשם הבלעדי אם לא תדאג לצרכים המיניים שלך. ישנו פתגם שאומר " אם אין אני לי מי לי ", כלומר מי ידאג לי אם אני לא ידאג לעצמי.

וישנו פסוק שאומר שעל הגבר לאהוב את גופה של אשתו כמו שהו אוהב את גופו, מה קורה כאשר הוא לא יכול לאהוב את גופה של אישתו כי היא מסרבת לקיים יחסי מין, זה לא אומר שהוא צריך להפסיק לאהוב את גופו שלו, והוא חייב לדאוג לעצמו.

המלצות להתנהגות הגבר המודרני

הגבר המודרני צריך להיות גם מעשי, ולכן מומלץ להוריד סכום כסף מהמשכורת של הגבר בין 600 - 1000 שקלים בכל חודש, להוסיף עוד סעיף לתקציב המשפחתי
שניקרא באידיש " פיפי - גלט " שפירושו כסף לפיפי.

סכום זה יכסה את כל הצרכים המיניים של הגבר ויאפשר לו חיים שקטים ובריאים. לאישה אפשר לומר אני יוצא עם חברים, עם קרובי משפחה, אני יוצא לראות את השקיעה את הזריחה, או יוצאים ללימוד פיסול, התמחות בבישול, הכנת יין ועוד.

אם הגבר לא משתכר היטב מומלץ לקצץ בכל סעיף שרק נראה לכם. אם מקצצים לילד לדוגמא:
חוגים ציור ספורט אנגלית קייטנה חופשה, ואולי הוא יצאה פחות מלומד וזה באמת חבל, אבל זה עדיף על מריבות עם האישה על יחסי המין, וזה עדיף על פני פרוק המשפחה שאז הילד סובל הרבה יותר לכל החיים.

חוסר ההבנה הבסיסי שבין הגבר לאישה

גם גברים וגם הנשים חושבים בטעות שיש להם צרכים מיניים דומים ולכן:
א. גברים לא מבינים למה האישה לא רוצה ביחסי המין כמוהם. אם הם כל כך צרכים איך זה שהן לא כל כך צריכות, אם יש שוויון מיני איך זה שהן לא צריכות יחסי מין?

ב. לנשים אין צרכים מינים ולכן הן לא יכולות להבין מה בכלל הגבר רוצה מהן, מה הצרכים המינים שלו, ומה כל ההתעסקות של גברים במין.

יש נטייה להציג את הבעיות המיניות שבן בני הזוג כבעיות של תקשורת, כבעיות של חוסר הבנה בסיסי במשהו, כחוסר התאמה מכל מיני סיבות וגורמים. איך יכולה להיות בעיה של תקשורת בין בני זוג שתקשרו והתאימו כל כך יפה לפני הנישואין.

אם שני בני הזוג מדברים עברית ואנגלית שוטפת ואולי עוד שפות, איך הם לא מבינים האחד את השני, שני בני הזוג עובדים איך הם כן מצליחים לתקשר עם שאר העובדים, איך בני הזוג מתקשרים עם ילדיהם ושאר בני משפחתם, האם גם במקרים אלה יש בעיות של חוסר הבנה?

דברים מאוד בסיסיים במבנה המשפחה השתנו במרוצת השנים

א. נשים רבות כיום לא מבשלות לבעל שלהן, מה קורה הגבר נשאר רעב, לא - הוא אוכל במסעדות או קונה אוכל מוכן.

ב. נשים רבות לא מנקות את הבית שלהן, מה קורה הבית מתמלא בלכלוך, לא - מזמנים מנקה שדואגת לנקיון.

ג. נשים רבות לא מכבסות ולא מגהצות,מה קרה הולכים עם בגדים מלוכלכים ולא מגוהצים, לא - פונים למכבסה השכונתית.

ד. אם האישה לא רוצה לטפל ולשמור על התינוק, מפקירים אותו לבד, לא - מזמנים מטפלת בשכר מלא או משעבדים את הסבתא.

ה. אם האישה לא יכולה לספק את הצרכים המיניים של הבעל, או שהיא עושה זאת בלי חשק ולא מכל הלב, חייבים להתגרש?
לא - אפילו לא צריכים לריב על כך, אין ולא תהיה שום סיבה שבעולם שבשנות ה- 2000 גבר יסבול מרעב מיני, או יקבל יחסי מין צוננים חסרי חיבה שלא ניתנים מכל הלב.

ו. במשפחה המודרנית הצליחה האישה להוכיח שניתן למצאו פתרון לכל בעיה של ניקיון, בישול, כביסה גיהוץ, וטיפול מסור בתינוק. הגבר צריך להוכיח שהוא יכול למצאו פתרון לצרכים המינים שלו.

האישה לא יכולה לספק את הצרכים המיניים של לגבר עובדה ברורה

בחלק זה נביא כמה דוגמאות ומשפטים פופולריים שאומרת האישה לבעלה בכדי לסרב, ולהתחמק מיחסי מין.

א. מה אתה חושב שהתחתנת עם זונה,או עם נערת ליווי, מה אני שפכת המין שלך.

ב. מה אתה חושב שאני נימפומנית או איזה חרמנית שצריכה סקס כל יום.

ג. מה אתה חושב שאם התחתנת אתי עשינו חוזה שאני יקיים אתך יחסי מין:
כמה פעמים שרק תרצה, בכל מקום ובכל זמן שתרצה, מה פתאום.

ד. אם לך יש ראש כחול, אני אשמה זו הבעיה שלי. אתה כל היום מסתובב לך בין בחורות צעירות וסקסיות במקום העבודה/לימודים שלך והראש שלך מתמלא בחשק לסקס, אתה חושב שאני צריכה לטפל בזה, זאת לא הבעיה שלי.

ה. אני כבר לא צעירה ואני לא צריכה את זה כמו בעבר, פעם בחודש זה בהחלט מספק אותי.

ו. האישה טוענת כלפי בעלה : הבאתי לך ילדים, ואני זו שמטפלת ודואגת להם, אני גם עובדת מחוץ לבית, וגם עובדת בתוך הבית, יש לי גם לימודים/קורסים, אני גם דואגת לך מנקה מבשלת, מה אתה עוד רוצה מהחיים שלי, לא קשה לי גם בלי שאתה תנדנד ותציק לי כל לילה מחדש.

כך מתפתחים להם הסכסוכים שמובילים לאלימות ולהתפרקות המשפחה

המתחים המיניים מובילים את הגבר לדרוש בתקיפות ולפעמים גם בכוח את מה שהוא חושב שמגיע לו, מבחינתו:
הוא התחתן, הוא מפרנס את האישה ואת ילדה, הוא עוזר בכל עבודות הבית, הוא גם מאוד אוהב את אישתו, הוא מעניק לה הכל חום תשומת לב הקשבה.

אפשר לומר שהגבר מרגיש בהחלט שהוא ממלא את כל הצדדים החשובים שבעסקת הנישואין. מאוד מאוד לא ברור לו מאין ומאיזה מקום הופיעו להם המשפטים האלה של אישתו היקרה:

א. אם כל כך חסר לך יחסי מין:
לך לאימא שלך, לך לחברות שלך מהצבא מהאוניברסיטה מהעבודה, לך תאונן, לך תראה סרטים כחולים, לך תעשה קצת ספורט, לך תעשה לך מקלחת קרה ותתקרר זה יעבור לך, לך לנערת ליווי, לך לאן שאתה רק רוצה רק תעזוב אותי במנוחה.

ב. מה אני אשמה שאתה חולה מין, סקס מנייק, כזה שרודף שמלות, אתה יודע שיש לך ראש כחול רק את זה יש לך בראש, אין לך שום דבר אחר רק סקס סקס סקס.

ג. וישנם גם איומים כגון:
אם תלחץ לא תקבל כלום זה ברור. אתה דוחה אותי ממך יותר ויותר עם כל הבקשות והדרישות המוזרות והלא הגיוניות או המטורפות שלך.

ד.אם היית אוהב אותי באמת,ואם הייתי קצת חשובה לך היית מתחשב בי קצת יותר ונותן לי קצת מנוחה, ולא כל יום הייתה רוצה לקפוץ עלי כאילו שאני טרמפולינה שלך, אתה אגואיסט אתה רק חושב על עצמך ועל הזין שלך.

אתה מנסה בכל מיני דרכים ובכל מיני תחבולות ומניפולציות לדחוף את הזנב שיש לך בן הרגלים לתוך הגוף שלי, לך תחפש לך חור אחר. אני רק מכשיר מיני בשבילך חוץ מזה כלום.

ה. האמת היא שאתה לא מספק אותי לא מינית ולא רגשית, אתה לא קשוב לצרכים שלי, למה שאני אהיה קשובה לצרכים שלך, אתה כבר לא עושה לי את זה כמו פעם אני כבויה בגללך, תדע לך זאת רק אשמתך, אל תחפש אשמים אחרים תתחיל מעצמך.

ו. הגבר בהרבה מקרים מתחיל לחשוד שלאישתו יש מאהב והוא זה שמספק את צרכיה המיניים. כי לא יכול להיות שהיא לא צריכה שום יחסי מין.

אין צורך לנסות ולהבין מה קורה לגבר שלנו, איך זה משפיע עליו, הסברים מאוד מפורטים תקבלו בעתיד.

אני לא רוצה להיכנס לבעיות כמו לאישה יש כאב ראש, או שהיא עייפה מאוד מכיוון שאלה נושאים ששייכים לפרק אחר ויופיעו בעתיד.

לגבר אסור בשם אופן להטריד ולדרוש מהאישה יחסי מין

השגיאה העיקרית והנפוצה ביותר שגברים נשואים עושים, זה להציק לאישה להטריד להתחנן תני לי רק 5 דקות על השעון ואני גומר, את אפילו לא תרגישי כלום.

הם מספרים לה כמה הם אוהבים אותה, הם עוזרים בכל עבודות הבית , עוזרים לילד להכין שיעורים ומכינים אותו למבחנים,הם קונים לאישה תכשיט יקר או רכב חדש.

בתמורה לכל זאת הם מבקשים או דורשים יחסי מין, ולא מתביישים לנהל עם האישה משא ומתן על איבר המין החשוב ביותר שלה, איבר שהוא כל כך בעייתי מהרבה בחינות.

לאישה יש צרכים אחרים ריגשיים ארוטיים

לאישה אין שם צרכים מיניים, אבל יש לה צורך גדול באהבה, בתשומת לב, בחום, אלה הם צרכים רגשיים.

בנוסף לאישה יש גם צרכים ארוטיים כמו ליטוף חיבוק נשיקות התמזמזות, כמו לכל יונק בטבע שלא חושש מהאדם:

כלב חתול סוס, ישנם גם מינים של דגים (יונקים) דולפין, אורקה (לויתן קטלן), ומיני ציפורים שגם מאוד אוהבים דברים דומים כמו סוגים של תוכים יונים.

זה עוד לא אומר שנשים אוהבות שחודרים לתוך גופן, קופצים עליהן ומזעזעים אותן קדימה ואחורה.

מאוד לא ברור לאישה למה היא צריכה לפסק את הרגלים שלה בכל לילה או בכל לילה שני ולאפשר לבן זוגן להחדיר את הזנב שלו לתוך גופן, לקפוץ עליהן, לגנוח בהנאה, להשפריץ לתוכן זרע דביק (חלקן יודו שהוא מגעיל ומריח לא טוב) למה מה הסיבה?

תנסה לחשוב שמישהו היה חודר לתוך גופך כל לילה איך היית מרגיש?
תנסה לחשוב שמישהו היה חודר לתוך הרקטום פי הטבעת שלך כל לילה איך היית מרגיש?
תנסה לחשוב שמישהו היה חודר לתוך הפה שלך עם איבר מינו (כאשר אתה רק אוהב נשים) ?

גבר יקר מומלץ

אתה רוצה להראות לאישתך כמה אתה אוהב אותה, תקנה לה זר פרחים, או תצאו למסעדה הצגה טובה. אתה רוצה לפנק אותה, תן לה נשיקה חיבוק חם או מחמאה טובה.

אתה רוצה להרגיע אותה לאפשר לה לאגור כוחות לגרום לה אושר, תצאו לחופשה בארץ או בעולם לא חייבים משהו יקר, ולא חייבים לנסוע בשיא העונה.

רק האישה צריכה ליזום את יחסי המין
אלה שנות ה- 2000

לא כדאי לך:
לבקש יחסי מין, או להציע או לרמוז או לעשות מניפולציות אל תגרום לה לרגשות אשם, ואל תאשים אותה בכלום (הכל באשמתך) אל תנהל משא ומתן אני אתן את זה ואת תתני לי יחסי מין.

תן לאישה לזום את יחסי המין, ואז גם לא יהיו לה שום תלונות ושום טענות כלפיך, כמו כן לא יהיו לה שום התחמקויות ושום דחיות.

זאת לא בגידה לספק את הצרכים המינים של הגבר זאת חובה

אם האישה:
לא מכינה אוכל זאת בגידה? לא מכבסת ומגהצת זאת בגידה? לא מטפלת בתינוק וזורקת אותו לאישה זרה שלא איכפת לה ממנו, ולא ברור איך היא מתייחסת אליו כאשר אף בן משפחה לא צופה בה זאת בגידה?

סיפוק צרכיו של הגבר גם זאת לא בגידה. במשפחה המודרנית כל בן משפחה זכאי צריך וחייב להשלים את החסר לו או בבית או מחוץ לבית.

במובן מסוים קשה לומר זאת, אבל איש איש לגורלו, שנינו ביחד וכל אחד לחוד. לכל אחד מבני הזוג רצוי שיהיו חיים משל עצמו, עולם משלו, חברים ותחביבים שהם רק שלו.

חייבת להיות מחיצה של עד כאן החיים של שנינו, ומכאן והלאה יש לי את החיים הפרטיים שלי. וכדאי שהגבול יהיה ברור.

בעבר הייתי נגד מה שנקרא נשואים פתוחים

אבל כיום כאשר אני רואה כל כך הרבה סבל סכסוכים ומריבות שפורצות על רקע מחסור ביחסי המין, אין מנוס אלה להמליץ לגבר לשלם כל מחיר בכדי להחזיר לו את חיי המין הבריאים והמספקים שלהם הוא זקוק.

מה אם הגבר התחתן זה אומר שהוא צריך לקבור את חייו המינים, הוא חייב להיות אומלל כל חייו. זה אומר שהו צריך להתחנן ליחסי מין צוננים ועלובים, הוא צריך ממי שהוא או ממי שהיא לקבל טובות. הוא לא יכול להיות מספיק בוגר ואחראי בכדי לדאוג לעצמו, מבלי להתחשב בדעות של אחרים.

הסכנות שבנישואין פתוחים :
1. הסכנה שגם האישה תבגוד.
2. הסכנה שהאישה תרצה להתגרש.
3. הסכנה בהולדת ילדים ממזרים.

בכל מקרה נשים בימינו :
1. בוגדות.
2. רוצות להתגרש.
3. ויולדות ממזרים.

לכן לגבר זה לא צריך לשנות, הוא חייב לדאוג לעצמו כי אף אחד לא יעשה זאת במקומו

א. האם רק בנישואין פתוחים האישה הבוגדת? נשים כיום בוגדות בבעל שלהן מבלי לשאול אותם, מספיק שקצת משעמם להן עם הבעל, או שהבעל השמין או הקריח.

ב. כיום גברים לא מתביישים להתחיל עם נשים נשואות ואמהות לילדים, קיים גם נושא של חילופי זוגות שהופך לפופולרי, ומדגיש שנאמנות בן בני זוג קיימת רק בחלק מהזוגות.

ג. כיום יותר מאי פעם נולדים הרבה ילדים שאינם של הבעל ( ממזרים עלפי ההלכה ) והרבה מאוד גברים מגדלים ילדים שאינם שלהם,

במחקר שערכו בבריטניה גילו חוקרים שבגן ילדים שנבדק, כל ילד עשירי איננו שייך לבעל במשפחה. ידוע על מקרה שפורסם בעיתונים, שבו חיפשו הרופאים להתאים מוח עצם לילד חולה סרטן, הרופאים בדקו את כל הילדים במשפחה שהייתה מרובת ילדים,

וגילו לתדהמתם שאף ילד מילדי ממשפחה איננו הילד המקורי של האב ( גנטית ). ברור שהדבר נשמר בסודיות בכדי שלא לפגוע באב, ולא להכניס את הילדים לרשימת הממזרים.

ד. קיימת סכנה שהאישה תבלה זמן רב עם המאהב שלה על חשבון הילדים. נשים כיום מזניחות את הילדים שלהן והולכות לבלות עם חבר או חברה.

ה. כל התופעות השליליות קיימות כבר היום ובמספרים גדולים ביותר, ולכן אסור לגבר לחשוש יותר מידי.

אם האישה לא יכולה לספק לגבר יחסי מין טובים , והיא גם מונעת ממנו לקיים יחסי מין מחוץ למשפחה, ובנוסף היא גם מאיימת עליו בגירושין, מה כבר יש לו להפסיד הוא נשוי למפלצת.


תפריט       הדף הבא