4/5/01

אוננות לטווח ארוך מסוכנת לבריאות

גבר שלא מוצא בת זוג לקיים אתה יחסי מין נאלץ לספק את עצמו באוננות. לטווח הקצר זאת אפשרות סבירה בכדי להגיע לפורקן וסיפוק מיני, אולם לטווח ארוך יותר האוננות גורמת לגבר לתסכולים, שיגרמו לו לפקפק בגבריות וביכולות המיניות שלו,

ובשלב מאוחר יותר יתכנו בעיות סקסולוגיות בתפקודו המיני שיתפתחו מחרדות פחדים וחוסר ביטחון עצמי, שירחיקו אותו מנשים,

זהו מעגל שהוא ללא מוצא, חוסר יחסי מין עם נשים שמוביל לתסכולים ולחוסר ביטחון עצמי, שמוביל לחשש לפחדים והתרחקות מנשים , ששוב מובילים לתסכולים זהו מעגל סגור שיכול להמשך שנים רבות. אוננות היא מעגל מסוכן אם הגבר מצוי בה מעל 3 חודשים.

אם אוננות הייתה כל כך טובה לגבר הוא לא יהיה צריך להתחיל עם בחורות ולהתחנן בפניהן ליחסי מין

הוא גם לא היה צריך לשלם כסף בעבור שרותיי המין המקצועיים למיניהם, אם אפשר לאונן בחינם

מידע על מכוני הבריאות בישראל

השהיה של גבר במכון היא 100 אחוז חוקית והוא לא עובר כל עבירה על חוקי מדינת ישראל, יש מקרים נדירים שבהם המשטרה נכנסת למכון ואז במקרים נדירים עוד יותר נדרשים הגברים להציג תעודת זהות, שמוחזרת לאחר כמה שניות.

המשטרה בודקת רק את נערות הליווי אם יש להן דרכון או אשרת שהייה חוקית או מזויפת, ואם הנערות מקבלות יחס הוגן מבעל הבית.

במכון ממוצע יש חדרים נקים ומסודרים, מקלחת צמודה בכל חדר, מגבות סדינים מכובסים ומבושמים, קימת תאורה מוזיקה ומזגן, ולמבקרים יוצע כוס קפה או משקה קר.

במכון טוב אתה תקבל את כל התנאים האופטימליים בכדי שתרגיש נוח, כי אם תרגיש טוב תהפוך ללקוח קבוע, ובנוסף תמליץ על המקום לקרובך והעסקים יפרחו.

מידע על מכונים מעולים, ועל בחורות מפנקות עובר בדרך כלל מהפה לאוזן, ולכן רצוי להתייעץ עם גברים שיש להם את המידע הנכון והמעודכן.

אין אידס במכוני בריאות

האידס לא קיים במכונים, זאת עוד אמונה טפלה שאין לה שום אחיזה במציאות. אף נערת לווי לא תקיים יחסי מין לא מוגנים בקונדום מכמה סיבות:

א. הבעלים של המכון לא יאפשר זאת מכוון שזה יוצא למקום שם רע, מכיוון שבמקום שאפשר לקבל בו את נגיף האידס, גבר שפוי לא ירצה להמר על חייו.

ב. נערת הלווי מתייחסת למכון רק כאל עבודה זמנית, לחסוך כסף בכדי לבנות לה עתיד טוב יותר:
כל הבחורות חושבות על הקמת משפחה וגידול ילדים, לכל הבחורות יש הורים אחים ואולי גם ילד או שניים, כל הבחורות חושבות על לימודים או הקמת עסק. המכון הוא רק אמצעי בכדי להגשים את כל החלומות האלה.

אין כל ספק שבחורה שיש לה כאלה שאיפות בחיים לא מתכוונת לחלות במחלת האידס זה לא כלול בתוכניות שלה. בקשר לשאר המחלות, רוב הבחורות במכון מגולחות באיבר המין ואלה שלא מגולחות משתמשות בחומרים שדוחים ומשמידים את כינמת הערווה ( מנדווצ'קס ).

כל שאר המחלות והבעיות הגניקולוגיות מטופלות בכדי לאפשר לבחורה להמשיך ולעבוד, מבלי לסכן את הלקוחות.

רצוי להשתמש בקונדום גם במין אוראלי בכדי להתגונן בצורה טובה ומוחלטת מפני מחלות המין הזיהומיות.

רצוי לא לנשק בנשיקות ממושכות את הנערות על השפתיים כדי למנוע הדבקות במחלת האידס כפי שהוסבר באתר סקופיל
" נגיף האידס יכול לעבור גם בנשיקות ממושכות "
( המכונות נשיקות צרפתיות ). ישנם הרבה מקומות אחרים שאפשר ורצוי לנשק בהם את נערת הלווי.

בכל קיום של יחסי מין עם נשים או עם גברים כולל זוגות נשואים יש את הסיכוי לחלות במחלת מין

לעולם אין 100 אחוז של בטחון, בבן/בת זוג שפוגשים בפגישה ראשונה, או בפגישה מספר עשרים, וגם באישה או בגבר נשוי.

קרו הרבה מקרים שאחד מבני הזוג הביא מחלות הביתה כגון:
זיבה, עגבת, כינים , דלקות כאלה ואחרות. בכל מיקרה של חשש למחלה רצוי לברר זאת כמה שיותר מהר אצל רופא עור ומין.

אם מקבלים מחלת מין כלשהי מרפאים אותה וחוזרים לקיים יחסי מין. אף אחד לא בוחר להתנזר מיחסי מין רק בגלל שחלה במחלה כלשהי,

כמו שאף נהג לא מפסיק לנהוג לאחר שהיה שותף בתאונה או בעברת תנועה. חשוב מאוד להתגבר על הבושה ועל כל המחסומים האחרים ולטוס עוד באותו היום לרופא המתאים.

בכל מחלת מין אפשר לטפל בתנאי שלא מזניחים לא דוחים ולא חושבים שהמחלה תעבור מעצמה. מהירות זה שם המשחק לאלה שיש להם חיי מין פעילים.

ישנם גברים שהרעיון של בחורה שעוסקת בפינוק של גברים היא: בחורה זולה, מלוכלכת, ועוד ועוד. ישנם גברים שאומרים איך אני יכול לעשות מעשי אהבה אם בחורה שאני לא מכיר כלל, או עם בחורה ששכבה עם כמה גברים לפני.

אף אחד לא שולח אותך לשום מקום תמצא לך את הסידור שמתאים לך ביותר, אתה יכול להשתמש בסבון משובח בכדי להגיע לפורקן מיני, וגם להתנזר מיחסי מין לחלוטין, וזה בהחלט מקובל וסביר. כאן מוצגות אפשרויות מיניות נוספות עם כל היתרונות והחסרונות שלהם וכל אחד בוחר רק את מה שמתאים לו.

אידס אפשר לקבל רק ביחסים לא מוגנים

רוב הנדבקים בנגיף כיום הם גברים ונשים שקיימו יחסים לא מוגנים, ידוע הדבר שחלק גדול מאוד של מהפנויים ופנויות בארץ מקיימים יחסים לא מוגנים :
מתוך אמונה שלהם זה לא יקרה, או מתוך ביטחון בבן/בבת הזוג שהם נראים בריאים לחלוטין ולא יתכן שהן נושאים את הנגיף הקטלני, לא ברור איך הם מאבחנים שבן/בת הזוג בריאים או חולים ללא בדיקת דם רפואית .

בכל שנה מתקיימים בארץ הרבה אירועים שנועדו להשריש בציבור את השימוש בקונדום, ואת הבדיקות הרפואיות שצריך כל בן/בת זוג לעבור לפני שהם מקיימים יחסי מין ללא הקונדום, כל מסעות הפרסום נועדו להזהיר את הציבור ובראשם יום האידס.

,מה תקבל במכון בריאות
רצוי ללכת עם אדם שמכיר את המקומות טובים

בכל המקומות תידרש לשים קונדום, ואז תקבל יחסי מין מהנים ומספקים שכוללים:

ליטופים חבוקים נשיקות בכל הגוף מסאז' בכל המקומות תקבל מין אוראלי ( מבלי שתצטרך להעניק אותו לבחורה ) בחלק מהמקומות תקבל גם מין אנאלי בתוספת תשלום.

הבחורות לומדות ומתודרכות איך לפנק אותך הן יקשיבו לבקשתך ( הסבירות ) וישמחו לבצע אותן, בלי ויכוחים, בלי מריבות, ובלי שום תנאים,

הבחורות משתפות פעולה ויוזמות פעולות במיטה, ובדרך כלל מאוד מקצועיות. אפשר להחליף בכל פעם בחורה חדשה או מכון חדש, ובכל כמה זמן מגיעות בחורות חדשות ממזרח אירופה, כך שיש תחלופה של בחורות.

הסוד של מכון טוב הוא מחיר סביר בחורות צעירות יפות ומטופחות שבנויות היטב בגיל 24 - 18 תחלופה של בחורות סדר וניקיון וללקוח:
שירות שירות שירות ופינוקים שיביאו למכון שם טוב ולקוחות מרוצים.

מומלץ ללכת למכונים יוקרתיים במחיר של בין 200- 150 שקלים לחצי שעה שזה זמן אופטימלי ומספק בהחלט. ביקור במכון של פעמיים ויותר בשבוע באופן קבוע זאת פעילות מינית בריאה.

אפשר למנוע מעל 50 אחוז של פגיעות והתעללויות פיזיות בנשים

מחסור ממושך של יחסי מין איכותיים ומספקים לגבר הם פצצת זמן שצריכה להתפוצץ, את התוצאות של הפיצוץ הרבה מאתנו מכירים, ולכן צריך לעשות כל מאמץ אפשרי בכדי לצמצם ולמעוך עד למינימום את המספר האדיר של 200,000 נשים מוכות במדינה שהיא כל כך קטנה וגם כך מלאה בבלי סוף בעיות, דבר שלא מאפשר קצת שקט ושלווה.

אין כל ספק וידוע הדבר בכל מחקר מכובד שנערך בעולם שיחסי מין טובים גורמים לגבר להירגע, והם מוסיפים לבריאותו הנפשית והגופנית. אין כל ספק שגבר שפוי שלא מקבל יחסי מין מספקים בבית יקבל אותם מחוץ לבית רמת הכעס התסכול והמרירות שלו ירדו פלאים.

למשפחה המודרנית יש בעיות רבות כמו: בעיות כלכליות, בעיות חינוך הילדים, בעיות בנושא עבודות הבית ועוד ועוד. בעיות אלה לא יפתרו אם נגיע לפתרון הבעיות המיניות של הגבר,

אבל אין כל ספק שאם הגבר יהיה רגוע מינית הוא יוכל לתפקד עם הרבה פחות לחץ ומצוקה.

במילים אחרות אם יש לגבר בעיות של סיפוק מיני כל בעיה צומחת לממדים עצומים שפוגעים בכל בני המשפחה, בעוד שאם הגבר מסופק מינית כל שאר הבעיות מצטמצמות, ואז גם לא מגעים למצב של אלימות והתעללות פיזית או נפשית באישה.


בדרך זו אפשר לעזור לפחות ל- 100,000 נשים רק בישראל. את התחום של עונשי מאסר לגבר מקלטים לנשים מוכות ועוד ועוד פתרונות כבר מיצינו לכן צריך להמשיך ולחפש דרכים טובות ומועילות יותר, ולא להסתפק בדרכים הקימות.

במיוחד כשזוכרים שבמשפחה עם אלימות כל בני המשפחה סובלים. משפחה ממוצעת כוללת 4 בני משפחה, המספר של 200,000 נשים מוכות הופך ל- 800,000 בני משפחה כולל הילדים שחיים בגיהנום.

לא חייבים להתגרש בגלל יחסי מין

הרבה מאוד משפחות בישראל מתפרקות על רקע יחסי המין, והוא מהווה מרכיב חשוב בכל מקרי הגירושין. לגבר המודרני לא צריך להיות איכפת מי מספק אותו מינית, כמו שלא איכפת לו מי מבשל לו את האוכל, ומי מנקה את ביתו או בגדיו.

חשוב מאוד שהוא לא יהיה רעב לאוכל כמו שחשוב שהוא לא יהיה רעב ליחסי מין.

אפשר במקרים שהאישה לא מעונינת לספק לגבר את צרכיו המינים, פשוט למצאו אותם במקום אחר.

בשביל מה צריך לכעוס ולריב בלי סוף מה זה נותן?

חבל להשקיע זמן וכסף אצל יועצי זוגיות למיניהם, הגבר זקוק לזיון טוב ולא לעוד ועוד ועוד זיוני שכל.


תפריט       הדף הבא