4/5/01

היתרונות המיניים במכון בריאות ובאינטרנט, מול מפגשים מיניים עם נשים

א. במכון בריאות לא יגנבו לך זרע, ולא תצטרך לשלם מזונות על ילד שהוא לא שלך במשך 18 שנים, חישוב הסכום הכולל לתשלום הוא, הסכום המינימלי של הביטוח הלאומי 2,789 שקלים בחודש בעבור ילד אחד, כפול 12 חודשים בשנה, כפול 18 שנים נותן 602,424 שקלים עד שהילד יגיעה לבגרות.

אם חוק המזונות ישתנה וחובת תשלום המזונות תעלה בעוד 3 שנים כלומר תצטרכו לשלם עד גיל 21 סכום המזונות יעלה לסך של 702,828 שקלים. החוק לתשלום מזונות עד גיל 21 עבר כבר בכנסת בקריאה ראשונה.

בכל מקרה הפסדת סכום כסף שמאפשר לרכוש דירת 3 חדרים יפה בכל עיר בישראל.

עוד פרטים על תשלומי המזונות של הביטוח הלאומי אפשר לקבל באתר האינטרנט שלהם.

www.btl.gov.il   סעיף מזונות   לחץ כאן

ב. ברומן עם אישה נשואה יכול להיוולד ילד שהוא ממזר עלפי ההלכה. במכון הקונדום ימנע הולדת ילדים כאלה.

ג. במכון לעולם לא יאשמו אותך בשום עבירה של יחסי מין כמו אונס התעללות מינים מעשים מגונים והטרדות מיניות.

ד. במכון הבחורות לא יערכו אתך תנאים ומשא ומתן כלשהו, ולא ידרשו ממך להיות רציני ולהתחתן איתן, או אם לא תסכים לגדל איתן ילד או ילדים אז הן יאמרו לך שאין לכם עתיד משותף.

ה. הבחורות במכון לעולם לא יסרבו לך ליחסי מין, ובדרך שאתה רוצה, ובניגוד לרומן או נישואין הן לעולם לא עייפות ואין להן אף פעם כאב ראש, הן תמיד זמינות מין זמין.

ו. במכון מסודר לא תקבל מחלות מין, ולא תחלה באידס מכיוון שבמחלות אלה נדבקים רק ביחסי מין שלא מוגנים בקונדום, ובמכון חייבים להשתמש בקונדום.

ז.במכון מותר וגם רצוי לעבור מבחורה לבחורה מבלי להתאהב, ומבלי שבחורה כל שהיא תשבור לך את הלב. מותר וגם רצוי לעבור ממכון למכון עד שמוצאים את האישה המושלמת ולא צריכים להתפשר.

? אלפי בחורות מגיעות לישראל בכל שנה מה הן באו לעבדות

יש גברים שמרגישים שזה לא מוסרי לנצל נשים ליחסי מין בעבור תשלום. לנצל בחורות ישראליות לצורכי מין על ידי מתן הבטחות כוזבות לנישואין זה מוסרי?

לגנוב זרע מגבר לשדוד מימנו כספים אדירים
סך של בין 702,828 - 602,424 שקלים לילד שאביו לא רצה בו זה מוסרי? בכל מיקרה הפסדת סכום כסף שאפשר לרכוש דירת 3 חדרים יפה בכל עיר בישראל.

להעליל על גבר שהיה המאהב של הבחורה והיו להם תכניות יפות לעתיד משותף, ופתאום הוא אנס, התעלל מינית ועוד ועוד, זה מוסרי?

זהו המקצוע העתיק בעולם עוד לפני שנולד החקלאי הראשון, מקצוע זה נתן פרנסה ונותן פרנסה למיליוני נשים בכל העולם שבעזרתו הן יכולות לא רק לפרנס את עצמן אלה גם את ילדיהן ואת שאר בני המשפחה שלהן.

נשים אלה מגיעות לישראל דרך מצרים הן חוצות ברגל את סיני או מגיעות בשחייה לאילת, חלקן אף מגיע לבית הסוהר ומשם הן מגורשות לארצן, הרבה מהן יחזרו ארצה לאחר הגרוש בכדי לחסוך כסף רב ולצאת ממעגל העוני, וזה כן מוסרי, בהחלט מוסרי.

למה שלא תשאלו אותן כאשר הן מגיעות ארצה, או בזמן שהן עובדות בארץ האם לספק מין זה מוסרי?

כאשר המשטרה תופסת אותן על בעיות של הגירה או כאשר הן מצטלמות מול הטלוויזיה ואז מדריכים אותן מה לומר לפני שמגרשים אותן מהארץ, אז ברור שהן מאוד מאוכזבות מהגרוש, והן יספרו לכם כל מה שרק תרצו לשמוע, שהבטיחו להן לעבוד במלצרות, ועוד אגדות מהסוג הזה.

לדעתי כל בחורה שבאה לעבוד כספקית שרותיי מין במשך תקופה מסוימת, זכאית לאזרחות ישראלית ולסל קליטה, היא בהחלט נתנה את כל מה שיש לה בשביל המדינה.

האפשרויות של הגבר המודרני לקבל יחסי מין סכנות וחסרונות

נישואין זאת הדרך הגרועה הכואבת והמשפילה ביותר שהגבר יכול לזכות ביחסי מין

הגבר יכול לקבל יחסי מין במסגרת הנישואין. אפשרות זו היא הגרועה ביותר לגבר מכיוון שרוב חיי המין של הגברים המערביים מסתיימים לאחר 3 - 2 שנות נישואין. לאחר מכן מחכות לו
עוד 50 -40 שנים של סבל בל יתואר כפי שמוסבר באתר.

רומן, אהבה, חברות, פלירט, סטוץ
כל הדרכים האלה להשגת יחסי מין הן בעייתיות ובעיקר מאוד מסוכנות. חלק הזה חייב להילמד בצורה יסודית. הרבה מאוד גברים שילמו מחיר יקר וכואב מאוד מכיוון שלא התאימו את עצמם בזמן למציאות החדשה.

גברים נאיביים וחסרי ידע אלה שהפכו לקורבנות רק לאחר שעברו את החוויות המשפילות והכואבות האלה שיופיעו לפניכם. עצוב מאוד שהגברים המנוסים האלה לא מפרסמים את מה שעבר עליהם, כי יש כל כך הרבה בחורים צעירים וטובים שמחכה להם גורל דומה, וחייהם פשוט יהרסו.

הגבר יכול לקבל יחסי מין על ידי רומן או אהבה עם בחורה צעירה או לנצל בחורות על מנת לספק את צרכיו מיניים. גם אפשרות זאת היא גרועה מאוד. מכמה סיבות:

כל בחורה לפני שתנסה לקיים אתך יחסי מין:

תבדוק וכמובן תדרוש ממך להיות רציני, והפרוש הוא מאוד ברור היא רוצה להתחתן, היא רוצה שתתחייב לעשות לה ילדים וכמובן שתשלם עבורם הרבה מאוד שנים.

ויש לה עוד כמה תנאים שיסבירו לך שאתה לא בא להשפריץ וללכת, זה לא עובד כך אצלהן, ובטח לא איך שאתה חושב.

לדוגמא:
בוא להכיר את ההורים שלי, את סבתא שלי, את החברות שלי, תקנה לי, תעשה לי, סליחה לא בשבילי, בשביל שנינו, אנחנו זוג לא?

ברומן או אהבה הגבר יכול להיפגע קשות :

אם הוא יגלה שאהובתו בגדה בו או השליכה אותו, או גרמה לו להיות מושפל בפני חבריו ובני משפחתו. הרבה מדי גברים רצחו אנסו מרוב כעס ותסכול את אהובתם, והרבה גברים אחרים פשוט נהרסו חייהם לחודשים ואף שנים רבות אחרי אהבה חזקה.

חלק גדול מאוד מהביקורים של גברים אצל הפסיכולוג או הפסיכיאטר נובעים מרומן אהבה, ואסור להקל ראש בחסרונות אלה שגם הם נזקי אהבה.

ברומן אהבה, אם האישה מרגישה מוזנחת על ידי הגבר

או נבגדת או אם הוא שיקר הטעה ניצל הכה השפיל ועוד סיבות האישה יכולה לחפש דרכים לנקום בו:

דרך שהפכה למאוד פופולארית היא הגשת תלונה במשטרה על אונס תקיפה מינית הטרדה מינית תלונות על איומים אלימות סחיטה ועוד. הטרדת הגבר ופגיעה במקום עבודתו או הטרדת משפחתו.

רומן עם אישה נשואה, גם הוא מסוכן ביותר:

במקרים בהם:
יש לה בעל חלש או אם היא חיה בנשואים פתוחים או אם היא עומדת להתגרש. זה לא יפריע לה שתתקשר ותודיע לאישתך על הרומן הסוער שבנכם, ולגרום או לזרז את הגירושין שלך,

זה לא יפריע לה לדווח למשטרה על הנזקים שגרמת לה.

היא יכולה להיכנס להריון ולא תסכים לשום ביצוע הפלה ואתה
תשלם 21 - 18 שנים על ילד שלא רצית בו כלל. היא יכולה להוליד ילד ממזר זה בכלל לא ידאיג אותה.

ביחסי מין עם בת זוג קבועה לא מקובל לדרוש בדיקות של נגיף האידס זה פוגע באמון

"וגם לא יתכן שהיא חולה במחלה". לא ברור איך הגבר מאבחן את האישה כבריאה בלי בדיקת דם רפואית.

כמו שהוזכר באחד הפרקים הקודמים שנשיקות ממושכות (המכונות צרפתיות) גורמות להדבקות במחלת האידס.

סיבה זו היא סיבה נוספת שעל הגבר לקחת בחשבון כאשר הוא מקיים רומן אהבה עם אישה. במכון בריאות לא מקובל לנשק את הנערות על השפתיים, יש מספיק מקומות אחרים שאפשר לנשק.

האפשרויות של הגבר המודרני לקבל יחסי מין יתרונות ופתרונות

א. כמו שהוזכר מכון הבריאות, נערות לווי, אחזקת פילגש בשכר מלא, או תמורת הטבות מסוימות.

ב. שילוב של כמה מקורות שיכולים לספק את צרכיו המיניים של הגבר המודרני וביניהם כמובן האתרים הפורנוגרפיים שבאינטרנט, ניהול צ'טים ושיחות בנושי מין באינטרנט, צפייה בסרטים כחולים.
מומלץ גם יחסי מין קבוצתיים של חלופי זוגות. המלצה זו היא מאוד פשוטה מכיוון שלא שמעתי על הגשת תלונות במשטרה או על הולדת ילדים לא רצויים " שקורעים " מהגבר
סך של 700,000 - 600,000 אלף שקלים על ילד שהוא לא שלו והוא לא רצה בו. לכן גם חילופי זוגות בטוחים יחסית בימינו המטורפים.


תפריט       הדף הבא