4/5/01

רק אם האישה מתכננת חתונה היא נותנת יחסי מין עם כל הלב

נשים זקוקות ליחסי מין רבים רק כאשר הן מתכננות להתחתן, תקופה יפה ומפוארת זו נקראת תקופת החיזור, בתקופה זו תציג האישה לגבר שנבחר הצגה שכמוה הוא עוד לא ראה. האישה הופכת לצרכנית מין בצורה אובססיבית חלקן הופכות לנימפומניות,

הצגה מטרתה לתת לגבר תחושה כוזבת שגם לאחר הנישואין חיי המין שלו ימשיכו להיות פוריים ומספקים. רק כאשר הן מחפשות חתן הן מספקות יחסי מין מאוד איכותיים. אם תשאל כל גבר נשוי הוא יספר לך שהנימפומנית שלך תהפוך למשהו אחר לאחר החתונה.

יש מקרים שהגבר המאוהב לא נראה מאוזן מבחינה נפשית, ברור שהוא מאושר אבל ישנה סיבה נוספת, הוא פשוט לא ישן מספיק גוררים אותו לעוד ועוד יחסי מין, עד שהוא בודאי שואל איזה חיי מין סוערים מחכים לי כאשר אני אהיה נשוי?

אם היא לא יוזמת יחסי מין היא לא מעונינת בהם

לכן מומלץ לגבר לא להביא את האישה לעומס מיני ולא ללחוץ עליה, אלה ללכת ולחפש פתרונות נוספים בכדי לספק את צרכיו המיניים שהם כל כך שונים מהצרכים של האישה. כלומר אם האישה לא יוזמת את יחסי המין היא לא מעונינת בהם, ואם היא לא מעונינת בהם, אתה בבעיה שמצריכה פתרון אחר.

ככל שתלחצו יותר לקבל יחסי מין כך תרחיקו את האישה ממכם, ובהמשך יופיעו המריבות והכעסים שידרדרו אתכם לגירושים. מי שמעוניין לשמור את מערכת הנישואים שלו לזמן רב, מומלץ לא להטריד את האישה מינית.

הגבר איבד את כל הכוח שלו בבית ובנישואין בכלל

האישה בעבר זכתה למזון וביגוד לה ולילדיה רק תודות לבעלה שפרנס אותה. תמורת הפרנסה של הבעל סיפקה האישה לבעל את כל שרותיי הבית ובנוסף סיפקה האישה שרותיי מין בלי גבול לפי הצרכים המיניים של בעלה.

בימינו האישה מקיימת יחסי מין לפי הצרכים שלה וכאן מתעוררות כל הבעיות בזוגיות עם הגבר. כבר הוסבר שלאישה אין צרכים מיניים והיא יכולה לחיות טוב מאוד ללא יחסי מין, במיוחד בולט הדבר אם כבר יש לה מספיק ילדים לפי השאיפות שלה.

ולכן האישה לא מספקת יחסי מין בכמות שתספק את בעלה, ואם היא כבר מספקת אותם יהיו אלה יחסי מין קרים כמו קרח.

: האישה לא מעונינת ולא צריכה לספק לבעלה מין מכמה סיבות

א. האישה כיום עובדת ומרוויחה היטב גם ללא צורך בפרנסת הבעל.

ב. הגבר המודרני כבר לא שולט בשכר עבודתו הוא רק עובד בשביל משכורתו, אבל הוא לא הבעלים של שכר עבודתו, לגבר יש כבר בעלים חדשים על משכורתו. בבית הנבחרים של כל מדינה מודרנית חוקקו חוקים שמאפשרים לכל גוף:

בית משפט ביטוח לאומי ועוד לחייב את הבעל שהוא גם האב של הילדים לשלם בעבור הגידול של ילדיו עד לגיל 18 או לפי החוק החדש עד לגיל 21 סכומי כסף נכבדים אלה נלקחים מהגבר גם נגד רצונו ואיש לא שואל אותו.

ג. האישה המודרנית כבר לא צריכה לספק לבעלה יחסי מין תמורת פרנסתה או פרנסת ילדיה יש כל כך הרבה גופים שישמחו לעזור לה לקחת בכוח את פרנסת בעלה, עד שממש לא ברור לה למה היא צריכה לספק יחסי מין, מה היא זונה של משהוא.

כך הסתיים לו השיתוף פעולה בין הגבר לאישתו וכך התפרקה לה השותפות רבת השנים שבין שני המינים.

ד. כך הגענו למצב שבו אישה מספקת לבעלה יחסי מין פעם בחודש חודשיים וגם אז אלה יחסי מין קרים, כמו שרק קרח יכול להיות, או שאלה יחסי מין שנובעים מתוך רחמים לגבר שכל כך מתחנן ומבקש, אז האישה מרחמת עליו - אתם יודעים צריך לזרוק עצם לכלב מדי פעם בכדי שיפסיק לילל.

הנקבות בטבע לא סובלות מעומס מיני

רק 3 אחוז מכל בעלי החיים בטבע חיים בזוגיות במשך כל תקופת חייהם, ורוב רובם לא מקיימים יחסי מין בכלל פרט לתקופת הייחום. כלומר 97 אחוז מבעלי החיים נפגשים ומקיימים יחסי מין רק בעונת הייחום במשך יום או יומיים בממוצע בסך הכל. יחסי המין בטבע הם אך ורק לצורך רבייה והולדת צאצאים.

פרט לכמה מינים של בעלי חיים כמו קוף הבונבו (שימפנזה גמדית) או הדרבן שהם מקיימים יחסי מין לצורך חיזוק הקשרים בין הזכרים לנקבות או לצורך התענוג, בעלי חיים אלה מזדווגים הרבה מאוד בלי שום קשר לעונת הייחום.

רוב רובן של הנקבות בטבע מתייחמות פעם או פעמיים בשנה ואז הן מזדווגות בדרך כלל עם זכר אחד או יותר בפרק זמן של יום או יומיים בממוצע, ואלו הם כל יחסי המין שהן מספקות לזכר במשך כל השנה. במשך כל השנה אף זכר לא מטריד אותן בדרישות ליחסי מין ויש להן חיים מאושרים ושלווים, הן פתורות מהספקת יחסי מין.

בניגוד גמור לנקבת האדם, שרובן מוטרדות ערב ערב או כל שני ערבים בדרישות לספק יחסי מין. התסכול העמוק ביותר נובע מכך שהגבר מקיים יחסי מין לא לצרכיי רבייה, שאז הייתה לנשים תועלת ( היו נולדים להן תינוקות חמודים ), אלא לשם סיפוק יצריו וצרכיו המיניים של הגבר.

האדם הוא מבין בעלי החיים הנדירים והבודדים ביותר בעולם שמקיים יחסי מין רק או בעיקר לשם הנאה ולא לצורך רבייה.

ולכן נקבת האדם היא האומללה ביותר מבחינת העומס המיני שהיא צריכה לספק לבן זוגה יחסים מיניים יום יומיים קבועים.

עומס החיים של נקבת האדם גדול בהרבה מעומס החיים של שאר בעלי החיים נקבת הדרבן או נקבת קוף הבונבו

איו כמעט מה להשוות בין המשימות והאחריות היום יומיות שמוטלות על נשים לעומת שאר הנקבות שבטבע. אין אפשרות להשוות את לחצי החיים והאחריות שמוטלת על האישה המודרנית לעומת נקבת הדרבן או נקבת קוף הבונבו(שימפנזה גמדית ).

אם נוסיף על כל העומסים שיש לאישה המודרנית את העומס המיני של ערב ערב או כל שני ערבים לקיים יחסי מין מאוד ברור למה היא נשחקת כל כך מהר מיחסי המין.

אין כל ספק ואיש לא יהיה מסוגל לערער על הקביעה שאשת האדם היא הנקבה המנוצלת ביותר בטבע מבחינה מינית. ספוק צרכיו המיניים של הגבר המודרני הם משימה בלתי אפשרית לתקופה של כמה שנים או כמה עשרות שנים. מכאן מתחילות רוב הבעיות שמתאפיינות את המין האנושי.

אף בעל חיים לא חיי בכאלה לחצים וצריך לרוץ כל הזמן ולמלא כל כך הרבה משימות בכל כך מעט שעות. רוב רובן של הנקבות בטבע משוחררות מדרישות הזכרים לקיים יחסי מין פרט לתקופת הייחום כמובן,

אין שום סיבה ואין שום הצדקה לדרוש כל כך הרבה יחסי מין מהאישה, מהסיבה הפשוטה שהנישואין לא יחזיקו הרבה זמן מעמד.

מה ההבדל שבין האישה המודרנית לבין האישה שבעבר

כל ההבדל מסתכם בקצב החיים המטורף שנשים חיות בו כיום. נשים מודרניות עובדות מחוץ לבית חלקן מנהלות קריירה מרשימה שדורשת ודורשת מהן אין סוף של משאבים כמו:
זמן, אנרגיות, מאמץ אדיר שמוביל ללחצים גדולים, שעות רבות בלילה בחגים ושבתות. לעבודה מכובדת צריכים להשקיע הרבה שנים של לימודים באוניברסיטה השתלמויות בארץ ובחו"ל.

תפקיד גדול דורש גם אחריות גדולה שמוביל לעוד לדאגות דאגות ודאגות. בבית ממתינים לאישה הילדים שגם להם יש הרבה דרישות, למרות שבחלק גדול מהמשימות האישה נעזרת בכל מי שרק אפשר עדיין חלק זה ברובו הוא באחריותה. יש גם את עבודות הבית שהאישה חייבת לפחות לפקח שהכל יתבצע כמו שצריך.

יש לאישה גם דאגות למשפחה המורחבת הורים קשישים שצריך לדאוג להם, אח אחות עם בעיות כאלה ואחרות. כמעט ששכחנו, בכל משפחה טובה יש גם בעל שגם לו רצוי לדאוג ורצוי מכל הבחינות.

אישה בעבר חייה היו הרבה הרבה יותר קלים למרות כל הסיפורים שיספרו לכם הנשים הפמיניסטיות, לאישה בעבר הלא רחוק היו חיי בטחון שקט ושלווה, נופש וקייטנה לעומת האישה המודרנית.

נכון שנפתחו לנשים המון הזדמנויות שמעניקות לאישה הרבה כסף כבוד עניין ועוד ועוד, אבל במחיר מאוד יקר. אין ארוחות חינם ולכל שינוי במיוחד כזה גדול יש מחיר.

אם בעבר היה ברור שהאישה התאימה לחיי שיתוף ולנישואין.

ברור שכיום חיי השיתוף והנישואין במשבר גדול, ועולה השאלה המתבקשת, האם האישה המודרנית מתאימה בכלל לחיי נישואין

איזה סוג של שותפות צריך לקיים אתה על מנת לא להרוס:
את חיי בני הזוג או את חיי ילדיהם, ולא להרוס את חיי הוריהם. כל רשויות המדינה שקורסות תחת העומס הבלתי אפשרי של משפחות אומללות שלא יודעות לפתור ולסדר לעצמן את החיים ופונות בזרם הולך וגובר אל דרך הגירושין.

האישה בעבר לא פנתה אל דרך הגירושין ומכאן ניתן ללמוד שחייה היו בריאים וטובים יותר. אם הנישואין היו כל כך רעים ואם הגבר היה כל כך נצלן אכזר אלים ועוד ועוד תיאורים, לא כל כך ברור למה הנשים כל כך השתוקקו להתחתן.

מי היה רוצה להיכנס לחיים כל כך רעים אפילו לא הטיפשה שבנשים. כיום הרבה נשים בוחרות שלא לחיות עם בן זוג, ובוחרות להיות רווקות או אמהות חד הוריות, מכיוון שמוסד הנישואין בימינו הוא חולה מאוד.

לכן אפשר כיום רק לקנא בחיי הנישואין שהיו לנשים ולגברים בעבר, לא היה שוויון ולא היה כזה בלון של בעיות וקשיים.

מה ההבדל בין העומס המיני אצל הגברים ואצל הנשים

העומס המיני הוא סוג של שחיקה מיחסי מין, שבו הגבר לוחץ על האישה לקיים יחסי מין מבלי שיש לה רצון כלשהו למגע מיני. התוצאות של העומס והשחיקה המינית הם:

האישה דוחה או מתחמקת מיחסי המין, או מעמידה תנאים או מערימה קשיים, ולבסוף נוצרים סכסוכים ומריבות סביב הנושא.

דוגמא לעומס מיני אצל גברים:
אם בחור צעיר בגיל 20 ינסה לקיים יחסי מין 5 פעמים ביום במשך כל יום ויום, הוא ישחק מהר מאוד.
אם גבר ממוצע בגיל 30 ינסה לקיים יחסי מין 3 פעמים ביום במשך כל יום ויום גם הוא ישחק מהר מאוד.

אם גבר מבוגר ובריא בגיל 60 ינסה לקיים יחסי מין פעם אחת ביום במשך כל יום ויום, יכול להיות שהוא ישחק, או שהוא לא יצליח.

דוגמא לעומס מיני אצל נשים:
אם אישה צעירה תנסה לקיים פעמיים יחסי מין בשבוע, בכל שבוע ושבוע לאחר שנתיים או שלוש שנות נישואים ייוצר אצלה עומס.

עומס זה מופיע אצל נשים צעירות מאוד בגילאי 30 -20 הן דוחות יחסי מין זה יוצר אצלהן עייפות כאב ראש תסכול עמוק והרגשה קשה של ניצול מיני מצד בן הזוג.


תפריט       הדף הבא